Баскетбол: Михайлюк набрав 3 очки за 5 хвилин у матчі НБА

Баскетбол: Михайлюк набрав 3 очки за 5 хвилин у матчі НБА "Лейкерс" – "Клівленд"

Український атакуючий захисник американського баскетбольного клубу "Лос-Анджелес Лейкерс" Святослав Михайлюк взяв участь у матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Клівленда".

Поєдинок "Лос-Анджелес Лейкерс" – "Клівленд Кавальєрс" закінчився з рахунком 95:101 (24:32, 22:19, 19:24, 30:26), а Святослав Михайлюк відіграв у ньому 5 хвилин. Про це повідомляє Sport Arena.

За цей час українець встиг набрати 3 очки, зробити 1 підбирання та 1 результативну передачу.

Відео кращих моментів матчу:

Зазначається, що Святослав Михайлюк був викликаний на матч проти "Клівленда" після того, як результативно зіграв за "Саус Бей Лейкерс" у рамках Ліги розвитку. Михайлюк став найрезультативнішим у поєдинку. G Ліги "Саут Бей Лейкерс" – "Кантон Чардж" (112:115 ОТ). За 34 хвилини гравець збірної України набрав 29 очок (9/13 двоочкові, 3/11 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 2 передачі, 1 блок-шот.