Порошенка просять скасувати перехід на літній час

Порошенка просять скасувати перехід на літній час

Укрінформ
Президента Петра Порошенка закликають скасувати перехід на літній час. 

Петиція щодо скасування такого переходу, зареєстрована на сайті електронних петицій від 22 березня, на даний момент зібрала 130 голосів.

"Скасувати переходи на літній та зимовий час. Ввести в Україні єдиний часовий пояс UTC+2:30 без додавання однієї години цілорічно, який однаково задовільнить як схід України (який бажає жити цілорічно за літнім UTC+3 часом) так і захід України (який бажає жити цілорічно за зимовим UTC+2 часом)", - зазначається в петиції.

Читайте також: Україна перейшла на літній час

Автор петиції Роман Краснощоков вважає, що у такому випадку на заході Україні світати не буде занадто пізно, як за літнім часом, і на сході України темнішати не буде занадто рано, як зараз за зимовим.

Він також зауважує, що дрібні годинні пояси мають  такі країни як Австралія (+8:45, 9:30, 10:30), Сінгапур (+7:30), Індія (+5:30), Нова Зеландія (+12 та +12:45),  Афганістан (+4:30), Іран (+3:30), у Канаді також є дрібний пояс (-3:30). 

Як повідомлялося, в Україні о 3 годині ночі 25 березня стрілки годинника переведено на одну годину вперед. Це передбачено постановою Кабінету міністрів, згідно з якою перехід на літній час в Україні відбувається в останню неділю березня.

Наразі літній час застосовують у майже 70 країнах світу, зокрема майже в усіх країнах Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-