Петиція

29 грудня 2022


У Португалії діаспора пропонує створити у приміщенні посольства рф Центр прийому українців

Спілка українців у Португалії підготувала петицію до влади Лісабона про перенесення російського посольства у меншу будівлю, а у приміщенні за адресою Rua Visconde de Santarém, 57, створити Центр прийому переміщених українців.

14 грудня 2022


Мешканці столиці вже підтримали 92 петиції до Київради – Хацевич

Депутат Київської міської ради, член постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків Ігор Хацевич заявив, що з початку запровадження електронного сервісу кияни підтримали 92 петиції до Київради, головними темами яких були питання транспортної інфраструктури та перейменування вулиць.


Петиція до Зеленського щодо закону про містобудування зібрала за добу 27 тисяч підписів

Петиція до Президента Володимира Зеленського з закликом накласти вето на закон №5655 щодо реформування галузі містобудування набрала понад 25 тисяч необхідних для розгляду підписів.

12 грудня 2022


Зеленський відповів на петицію про позбавлення Бойка звання «Герой України»

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про позбавлення народного депутата, який був обраний до Верховної Ради за списком нині забороненої партії “Опозиційна платформа — За життя”, Юрія Бойка звання “Героя України”.

01 грудня 2022

19 листопада 2022


Петиція до Зеленського про позбавлення Бойка звання Героя України набрала 25 тисяч підписів

Петиція до Президента із закликом позбавити народного депутата, який був обраний до Верховної Ради за списком нині забороненої партії “Опозиційна платформа — За життя”, Юрія Бойка звання Героя України, набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

18 листопада 2022

03 листопада 2022

31 жовтня 2022


Зеленського просять присвоїти звання Героя України двом загиблим бійцям

Петиції про присвоєння командиру "Карпатської Січі" Олегу Куцину з позивним «Кум» та військовослужбовцю ЗСУ й колишньому бійцю Французького легіону Євгену Браху з позивним «Малі» звання Героя України посмертно набрали необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

27 жовтня 2022


Зеленський розгляне петицію про надання загиблому захиснику «Регбісту» звання Героя

Петиція до Президента щодо присвоєння військовослужбовцю ЗСУ, спортсмену та вболівальнику "Динамо" Максиму Яловцову з позивним Регбіст звання Героя України (посмертно) набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

24 жовтня 2022

13 жовтня 2022


Зеленський відповів на петицію про скасування безвізу для білорусів

Президент Володимир Зеленський запропонував Кабінету Міністрів розглянути питання щодо скасування безвізового режиму для громадян білорусі та заявив, що наразі на українсько-білоруському кордоні рух обмежено працює лише один пункт пропуску.

12 жовтня 2022


Блокування Google і Meta українських акаунтів: петиція до Зеленського зібрала необхідні голоси

Петиція до Президента Володимира Зеленського з проханням звернутися до компаній Google та Meta щодо перегляду правила спільнот і припинення блокування українських акаунтів набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

07 жовтня 2022


Зеленський розгляне петицію про позбавлення громадянства судді Львова

Петиція до Президента Володимира Зеленського із закликом у разі підтвердження наявності російського громадянства в очільника Касаційного господарського суду Богдана Львова припинити його громадянство України набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

26 вересня 2022

14 вересня 2022


Зеленського просять надати «азовцю» Грянику посмертно звання Героя України

Петиція до Президента з проханням надати бійцю полку «Азов» Олександру Грянику, який захищав Київщину та Маріуполь, звання Героя України посмертно набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.


Петиція щодо хворих на діабет дітей: Зеленський доручив Шмигалю вжити необхідних заходів

Президент Володимир Зеленський доручив Прем’єр-міністру Денису Шмигалю вжити комплексних заходів з організації безперебійних поставок препаратів інсуліну, розширення мережі аптечних закладів, які відпускають інсулін за програмою реімбурсації та розглянути можливі механізми забезпечення хворих на цукровий діабет дітей приладами безперервного контролю цукру та інсуліновими помпами.

13 вересня 2022

03 вересня 2022

01 вересня 2022

16 серпня 2022

12 серпня 2022

11 серпня 2022


Петиція про звання Героя України для загиблого патрульного з «Азовсталі»: Зеленський дав доручення

Президент Володимир Зеленський доручив Прем’єр-міністру Денису Шмигалю опрацювати питання присвоєння звання Героя України загиблому на Азовсталі патрульному поліцейському з Маріуполя Даниїлу Сафонову.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-