SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Патріаршому соборі попрощалися з Блаженнішим Любомиром Гузаром - 05.06.2017 14:32 — Новини Укрінформ
У Патріаршому соборі попрощалися з Блаженнішим Любомиром Гузаром

У Патріаршому соборі попрощалися з Блаженнішим Любомиром Гузаром

Фото
2433
Ukrinform
У крипті Патріаршого собору Воскресіння Христового (УГКЦ) поховали Блаженнішого Любомира Гузара.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу труну з Блаженнішим Любомиром Гузаром виносили з храму під оплески вірян.

Процесія під проводом глави УГКЦ Святослава Шевчука пройшла до окремого входу в спеціальне підвальне приміщення храму для поховань (крипт), куди й занесли труну з Гузаром.  

Під час заупокійної літургії храм був заповнений вірянами, а також священнослужителями УГКЦ з різних областей України та з-за кордону. Також участь взяли народні депутати, мер Львова Андрій Садовий. А на подвір'ї біля собору віряни стежили за похороном з трансляції на спеціально встановленому екрані.

У заупокійній літургії взяв участь особистий посланець Папи Римського Архієпископ, Секретар Конгрегації Східних Католицьких Церков Циріл (Василь). Він зачитав лист від Папи Римського Франциска з співчуттями та хорошими словами про Гузара. Також для вірян зачитали листа від Львівського митрополита римо-католицької церкви архієпископа Мечислава Мокшицького.

Похорон Любомира Гузара у Патріаршому соборі Воскресіння Христового (Олена Худякова)

Фото: Олена Худякова


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-