Любомир Гузар

14 вересня 2021

03 червня 2020


В Угорщині українці вшанували пам'ять кардинала Гузара

Українська громада Угорщини взяла участь у поминальній панахиді з нагоди річниці смерті українського релігійного діяча, патріарха-предстоятеля Української греко-католицької церкви (2001-2011) кардинала Любомира Гузара.

14 листопада 2019

03 жовтня 2019


Один зі столичних проспектів перейменують на честь Любомира Гузара

Постійна комісія Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики підтримала проєкт рішення щодо перейменування проспекту Космонавта Комарова на честь архієпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара.

21 вересня 2019

24 жовтня 2017

11 жовтня 2017

05 червня 2017


Геращенко вважає, що треба припинити забудову біля Патріаршого собору

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що найкращою пам'яттю Блаженнішому Любомиру Гузару буде остаточне припинення сумнівного будівництва поблизу Патріаршого собору Воскресіння Христового.

04 червня 2017


Перші особи держави прощаються з Любомиром Гузаром

Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та секретар РНБО Олександр Турчинов прощаються з колишнім настоятелем Української греко-католицької церкви кардиналом Любомиром Гузаром.


Патріарх Філарет відслужив панахиду за Любомиром Гузаром

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийшов помолитися за упокій душі і провести в останню путь Блаженнішого Любомира Гузара.

03 червня 2017

01 червня 2017


Гузар примирив православних і греко-католиків на Галичині – Філарет

Святіший Патріарх Київський і Всієї Руси-України Філарет висловив співчуття з приводу смерті єпископа Української греко-католицької церкви Блаженнішого Любомира Гузара та зауважив, що саме у часи Гузара налагодились добрі стосунки між православною та греко-католицькою церквами.

31 травня 2017


Порошенко і Гройсман висловили співчуття у зв’язку зі смертю Блаженнійшого Любомира

Президент України Петро Порошенко та Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловили співчуття у зв’язку зі смертю Блаженнійшого Любомира, Верховного Архієпископа-емерита Української Греко-Католицької Церкви.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-