Скандал у навчальному центрі "Десна": Полторак звільнив трьох посадовців

Скандал у навчальному центрі "Десна": Полторак звільнив трьох посадовців

3968
Ukrinform
Міністр оборони Степан Полторак звільнив трьох військових посадових осіб, чия бездіяльність призвела до погіршення ситуації із забезпеченням належних умов для розміщення та служби особового складу у навчальному центрі "Десна" на Чернігівщині.

Про це інформує прес-служба Міноборони.

"Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак прийняв кадрові рішення за підсумками роботи комісії оборонного відомства у 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України, дислокованому в смт Десна на Чернігівщині. Зокрема, трьох військових посадових осіб, чия бездіяльність призвела до погіршення ситуації із забезпеченням належних умов для розміщення та служби особового складу, знято з посад", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у прес-службі МОУ поінформували, що у 2017 році до планових 12,7 млн гривень для потреб 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України буде додатково виділено ще 15 мільйонів гривень.

За словами Полторака, таке рішення прийнято з метою максимального прискорення робіт щодо удосконалення навчально-матеріальної бази центру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-