Комітет Ради може розглянути законопроєкт про деолігархізацію наступного тижня — Веніславський

Комітет Ради може розглянути законопроєкт про деолігархізацію наступного тижня — Веніславський

Укрінформ
Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки може розглянути законопроєкт №5599 “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” 30 червня.

Про це в коментарі Укрінформу розповів член комітету, народний депутат від фракції “Слуга народу” Федір Веніславський.

“Я думаю, що на наступному пленарному тижні, в середу, на засіданні комітету ми можемо до цього законопроєкту дійти, розглянути його і рекомендувати Верховній Раді ухвалити”, - зазначив він.

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки є головним для законопроєкту №5599.

Читайте також: Закон про олігархів має бути доповнений законом про лобізм - Разумков

Як повідомляв Укрінформ, 2 червня Президент вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, передбачається внесення змін до низки законів з метою створення Реєстру осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів), визначення порядку включення осіб до Реєстру та наслідків такого включення, запровадження декларування публічними службовцями контактів з особами, включеними до зазначеного Реєстру.

4 червня Зеленський заявив, що у разі спроб домовленостей із народними депутатами щодо провалення законопроєкту про деолігархізацію питання про статус олігархів винесе на всеукраїнський референдум.

15 червня Президент наголосив, що держава не повинна мати альтернативний план у разі спротиву ухваленню законопроєкту про деолігархізацію.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прогнозує, що парламент до кінця сесії розгляне в першому читанні законопроєкт №5599.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-