Законопроєкт

28 вересня 2021


Резніков очікує ухвалення чотирьох законів у рамках Стратегії розвитку Донеччини й Луганщини

У рамках реалізації Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей на період до 2030 року Рада має ухвалити низку важливих законопроєктів, які вже внесені на її розгляд.

27 вересня 2021


Зеленський вніс до Ради законопроєкти про захист політв’язнів, постраждалих від агресії проти України

Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради проєкт закону, який передбачає утворення Комісії з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок агресії проти України.

23 вересня 2021


Рада виключила з порядку денного зміни в Податковий кодекс

Верховна Рада виключила з порядку денного пленарного засідання 23 вересня та тижневого порядку денного законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (№5600).


Рада розглядатиме законопроєкт про олігархів постатейно

Верховна Рада застосувала процедуру постатейного обговорення та голосування законопроєкту №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».


Рада працюватиме сьогодні «до переможного» - поки не розгляне законопроєкт про олігархів

Час пленарного засідання Ради у четвер продовжиться до завершення розгляду в другому читанні законопроєкту №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

22 вересня 2021

21 вересня 2021


Арахамія прогнозує понад 230 голосів за законопроєкт про олігархів

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія прогнозує, що понад 230 народних депутатів підтримають у другому читанні законопроєкт “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

20 вересня 2021


Рада може розглянути законопроєкт про олігархів у середу або четвер – Арахамія

Верховна Рада може розглянути у другому читанні законопроєкт №5599 “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" на пленарному засіданні 22 або 23 вересня.

18 вересня 2021


У Раді розповіли, що змінилося в законопроєкті про олігархів перед другим читанням

Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич розповів про головні зміни, внесені до другого читання в законопроєкт про олігархів.


Разумков назвав нереальною пропозицію розглянути закон про олігархів 23 вересня

Голова ВР вважає нереальною пропозицію Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянути законопроєкт про олігархів у другому читанні на пленарному засіданні 23 вересня.

17 вересня 2021


Комітет Ради сьогодні планує розглянути всі поправки до законопроєкту про олігархів — депутатка

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки має намір розглянути всі поправки до другого читання законопроєкту про олігархів на засіданні 17 вересня.

16 вересня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-