Законопроєкт

26 лютого 2021


«Слуги народу» 1 березня зберуться на засідання: про що говоритимуть

Парламентська фракція «Слуга народу» на засіданні 1 березня планує розглянути законопроєкт №3711-д про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи ВККСУ.

25 лютого 2021

24 лютого 2021

23 лютого 2021


У Раді пропонують призначати й звільняти очільників НАБУ та ДБР після згоди депутатів

У Верховній Раді пропонують передбачити необхідність дозволу парламенту на призначення та звільнення директорів Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань.


Позачергова Рада планує розглянути лише один законопроєкт

Верховна Рада на позачерговому засіданні розгляне пропозиції Президента до закону щодо відновлення конкурсів на зайняття посад держслужби та інших питань державної служби (№4531), що, зокрема, передбачає виключення обмежень для в.о. міністра у перші 60 днів роботи.

22 лютого 2021

19 лютого 2021


Рада усунула колізію у законодавстві про конфлікт інтересів у місцевих радах

Верховна Рада підтримала пропозиції Президента до законопроєкту «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, усунувши колізію у законодавстві про конфлікт інтересів у місцевих радах.


Корнієнко розповів, що розглядатиме Рада на позачерговому засіданні

На позачерговому засіданні Верховної Ради планується розглянути пропозиції Президента до закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби".


Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про сертифікацію Укренерго

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проєкт закону про сертифікацію оператора системи передачі електроенергії за моделлю відокремлення ISO та подальшого виконання міжнародних зобов'язань України щодо імплементації Третього енергопакета ЄС.

18 лютого 2021


Зеленський назвав розумним компромісом законопроєкт про «євробляхи»

Президент Володимир Зеленський підтримує ухвалення Верховною Радою в першому читанні змін до Податкового та Митного кодексів України, які передбачають пільгове митне оформлення автомобілів з європейською реєстрацією.

17 лютого 2021


В Україні можуть продовжити кінцеві терміни встановлення лічильників газу

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, яким пропонується продовжити до 1 січня 2023 року кінцеві терміни встановлення індивідуальних лічильників для населення, що використовує газ для приготування їжі.

16 лютого 2021


Законопроєкт про перехідний період за пів року надійде до Ради — Резніков

Віцепрем'єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков прогнозує, що проєкт закону про державну політику перехідного періоду буде остаточно оформлений і поданий до Верховної Ради через 4-6 місяців.


Шкарлет анонсував законопроєкт щодо професійної освіти

Міносвіти спільно з профільним комітетом ВР розпочали роботу над новим законопроєктом щодо професійної (професійно-технічної) освіти. Документ має бути спрямований винятково на розвиток та належне функціонування закладів профтехосвіти й враховувати цінність інших сфер освіти.


Рада ратифікувала угоду з Польщею про спільне утримання прикордонних мостів

Верховна Рада 16 лютого прийняла законопроєкт №0079 «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об'єктів на українсько-польському державному кордоні».

15 лютого 2021


Скорочення повноважень ОАСК: у Раді зареєстрували пакет законопроєктів Зеленського

У Верховній Раді зареєстровано пакет законопроєктів Президента України Володимира Зеленського щодо реформування судової системи, які серед іншого передбачають скорочення повноважень Окружного адміністративного суду міста Києва.


Раді пропонують створити «орган-арбітр» щодо комунальних тарифів

У Верховній Раді зареєстровані законопроєкти, що передбачають створення Державної житлово-комунальної інспекції, що перевірятиме економічне обґрунтування цін на житлово-комунальні послуги та якість надання цих послуг.

14 лютого 2021

13 лютого 2021

09 лютого 2021


Депутати пропонують заборонити скаржитися омбудсмену на Президента, Раду і Кабмін

Верховній Раді пропонують заборонити подавати індивідуальні скарги Уповноваженому з прав людини на дії чи бездіяльність Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, а також суддів Конституційного Суду та інших судів.

08 лютого 2021


Сім ознак трудових відносин: уряд схвалив законопроєкт

На позачерговому засіданні 8 лютого Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт, в якому визначено сім ознак наявності трудових відносин. У разі ухвалення закону парламентом, за наявності хоч би трьох ознак із семи роботодавець буде зобов'язаний укласти з працівником трудовий договір.


«Гарантованому Покупцю» пропонують виділити кошти для розрахунків за «зелену» електрику

У Верховній Раді зареєстровано проєкт закону № 5041 щодо фінансової підтримки державного підприємства "Гарантований покупець" для оплати електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії.


Конкурси на держслужбу: Немічінов сказав, які правки готують до другого читання законопроєкту

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сподівається на те, що ВР ухвалить у другому читанні законопроєкт про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби, зупинені у зв’язку із COVID-19 і тим самим підтримає низку важливих для сфери держслужби ініціатив.

06 лютого 2021

05 лютого 2021


Рада планує посилити прозорість системи реалізації арештованого майна

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №3360-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні".

04 лютого 2021


Проєкт про захист боржників мінімізує порушення з боку колекторів — депутат

В ухваленому в першому читанні законопроєкті №4241 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту боржників при врегулюванні простроченої заборгованості" прописані чіткі механізми взаємодії колекторської компанії з клієнтом.


Рада ухвалила закон щодо оптимізації дорожнього будівництва

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності" (№2680).


Рада пропонує заборонити перераховувати на інфляцію кредити внутрішньо переміщених осіб

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2329 «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов'язань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-