Законопроєкт

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 липня 2024


НАБУ має дві застороги до законопроєкту про угоди корупціонерів зі слідством

Національне антикорупційне бюро має дві застороги до законопроєкту щодо підвищення ефективності укладення угод про визнання винуватості, без урахування яких у цьому документі залишатимуться корупційні ризики.

18 липня 2024


Заборона релігійних організацій, пов‘язаних з РФ: законопроєкт пройшов комітет Ради

Парламентський комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому законопроєкт щодо заборони діяльності в Україні релігійних організацій, пов’язаних з Російською Федерацією.

17 липня 2024

16 липня 2024


Зеленський ініціював законопроєкт про позбавлення держнагород за підтримку Росії

Президент України Володимир Зеленський ініціював внесення змін до законодавства щодо позбавлення державних нагород за популяризацію або пропаганду держави-агресора чи вчинення інших протиправних дій проти України.

12 липня 2024


В Україні запровадять механізм превентивної реструктуризації боргів

Україна готується імплементувати європейську Директиву 2019/1023 та впровадити інструмент превентивної реструктуризації боргів бізнесу як основний механізм недопущення неплатоспроможності боржників.

11 липня 2024

10 липня 2024


Уряд схвалив законопроєкт про «кешбек»

Кабмін схвалив проєкт закону, який пропонує внести зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування державної грошової допомоги (кешбеку) в межах програми «Зроблено в Україні».

04 липня 2024


Збільшення акцизів на пальне: комітет Ради схвалив законопроєкт до другого читання

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував парламенту ухвалити законопроєкт №11256-2, яким запроваджується поетапне підвищення акцизів на різні види пального.

27 червня 2024

26 червня 2024

24 червня 2024

21 червня 2024

20 червня 2024

19 червня 2024


Законопроєкт про передачу музеям арештованих культурних цінностей пройшов перше читання в Раді

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про зміни до Закону "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" щодо особливостей управління культурними цінностями та іншими активами.


Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо постраждалих від сексуального насильства під час війни

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про статус осіб, постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією Російської Федерації проти України, та невідкладні проміжні репарації.

18 червня 2024


Рада підтримала податкові пільги на імпорт запчастин для машин розмінування

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкти щодо звільнення від оподаткування ПДВ та мита операцій з ввезення товарів для потреб виробництва або ремонту машин механізованого розмінування.

17 червня 2024

12 червня 2024


Комітет Ради рекомендує звільнити від ПДВ і мита товари для виробництва машин з розмінування

Профільний комітет Верховної Ради рекомендував парламенту ухвалити законопроєкти щодо звільнення від оподаткування ПДВ та мита операцій з ввезення товарів для потреб виробництва або ремонту машин механізованого розмінування.

07 червня 2024


ВР планує заборонити медикам рекламувати ліки і отримувати бонуси від фармкомпаній

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проєкт закону «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення обмежень для медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації під час здійснення ними професійної діяльності».


Міноборони закликає Раду невідкладно повернутися до законопроєкту про Військову поліцію

Міністерство оборони України закликало народних депутатів визначити пріоритетним законопроєкт №6569-д та після додаткових консультацій невідкладно повернутися до його розгляду.

06 червня 2024

04 червня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-