Законопроєкт

27 березня 2020

У "Слузі народу" заявляють, що ВР готова ухвалити урядовий законопроєкт про банки

Верховна Рада готова проголосувати за урядовий законопроєкт №3260 про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, який забороняє повертати банки колишнім власникам.

На позачерговій Раді можуть розглянути "земельний" та "банківський" закони – Разумков

Питання про включення до порядку денного позачергового засідання ВР законопроєктів про ринок землі та про вдосконалення регулювання банківської діяльності вирішуватиметься на погоджувальній раді.

26 березня 2020

24 березня 2020

23 березня 2020

Раді пропонують працювати онлайн два місяці – законопроєкт

Законопроєкт першого заступника голови ВР Руслана Стефанчука №3250 про підстави та порядок проведення пленарних засідань Верховної Ради та засідань парламентських комітетів пропонує працювати в режимі відеоконференції протягом двох місяців.

20 березня 2020

Стефанчук пропонує проводити засідання Ради і комітетів у режимі відеоконференції

Перший заступник Голови ВР Руслан Стефанчук зареєстрував законопроєкт, який передбачає проведення пленарних засідань та засідань комітетів Верховної Ради України в режимі відеоконференції на період здійснення заходів протидії поширенню COVID-19.

18 березня 2020

У «Голосі» не розуміють, чому «мовні» і «освітні» зміни треба розглядати під час карантину

У «Голосі» вважають, що в разі ухвалення законопроекту депутата «Слуги народу» Максима Бужанського щодо продовження права на здобуття освіти мовою нацменшин, що не відноситься до країн ЄС, до 1 вересня 2023 року, може з’явитися додаткове навантаження на бюджет.

Комітет Ради «пригальмував» зміни до мовного і освітнього законів

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики відклав ухвалення рішення щодо законопроекту №2362 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державною мовою в закладах освіти» на наступне засідання. 

17 березня 2020

16 березня 2020

Законопроєкт про коронавірус передбачає звільнення від ПДВ та мита на необхідні ліки

Законопроєкт щодо протидії коронавірусу передбачає тимчасове звільнення від сплати ввізного мита та ПДВ лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, призначених для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби Covid-19.

Законопроєкт про коронавірус пройшов комітет Ради

Профільний комітет ВР ухвалити за основу і в цілому законопроєкт №3219 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-