Веніславський

19 лютого 2023


Перемовини щодо надання Україні літаків тривають, динаміка гарна - Веніславський

Член Комітету ВР із питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВР Федір Веніславський відзначив, що перемовини щодо надання Україні літаків міжнародними партнерами тривають, динаміка гарна.

08 лютого 2023


«Слуги народу» обговорювали відставку Резнікова як гіпотетичну можливість – Веніславський

Призначення керівника Головного управління розвідки МОУ Кирила Буданова на посаду міністра оборони України замість Олексія Резнікова обговорювалося на засіданні парламентської фракції "Слуга народу" лише гіпотетично, жодних рішень щодо цього не ухвалювалося.

21 січня 2023

06 грудня 2022

16 листопада 2022


Сподіватися на військові дії від НАТО через падіння російських ракет у Польщі не варто - експерт

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента України у парламенті Федір Веніславський сумнівається, що ракетний удар російської федерації по території Республіки Польща стане причиною до введення в дію 5 статті договору Північноатлантичного альянсу.

08 листопада 2022


Жодних підтверджених фактів зловживань чи перепродажів зброї Україною немає – Веніславський

Намагання російської пропагандистської машини звинуватити українське військово-політичне керівництво і військове командування у контрабанді наданої міжнародними партнерами зброї та військової техніки, провалилися, жодні оприлюднені подібні факти не були підтверджені.

06 листопада 2022

25 жовтня 2022


Проблем із зимовим одягом для українських бійців немає, є навіть надлишок – Веніславський

Збройні Сили України повністю забезпечені до зимового періоду необхідним одягом. Про це повідомив представник Президента у Верховній Раді Федір Веніславський під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-