Веніславський

31 травня 2021


Тупицький навряд повернеться на посаду судді КС – Веніславський

Представник Президента у Конституційному Суді народний депутат із фракції "Слуга народу" Федір Веніславський прогнозує, що Олександр Тупицький, якого Володимир Зеленський звільнив з посади судді КС, ніколи не повернеться на цю посаду.

12 травня 2021

14 квітня 2021


Веніславський прогнозує створення вже восени суду, що замінить ОАСК

Представник Президента у Конституційному Суді, народний депутат від фракції "Слуга народу" Федір Веніславський прогнозує, що новий Київський міський окружний адміністративний суд, який має замінити ОАСК, буде створений вже восени.

27 березня 2021


Тупицький і Касмінін втратили статус судді і довічне забезпечення – Веніславський

Судді Конституційного Суду Олександр Тупицький і Олександр Касмінін після скасування Президентом Володимиром Зеленським указів про їхнє призначення втратили всі свої повноваження, а також право на довічне забезпечення.

06 січня 2021


Заява суддів КСУ не має жодного юридичного значення – Веніславський

Заява суддів КСУ щодо ситуації, що склалася у зв’язку з виданням Президентом указу «Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України» від 29 грудня 2020 року, не має жодного юридичного значення.

30 грудня 2020

24 грудня 2020


«Плівки Тупицького» дають підстави для відсторонення голови КСУ - Веніславський

Представник Президента в Конституційному Суді Федір Веніславський зазначив, що оприлюднені в ЗМІ плівки щодо Голови КС Олександра Тупицького записані легально та ставлять під сумнів щонайменше його право продовжувати роботу в Конституційному Суді.

19 листопада 2020

12 листопада 2020


Рада має виробити одну законодавчу пропозицію, щоб вирішити конституційну кризу – Веніславський

На нараді за участю Президента Володимира Зеленського було вирішено узагальнити всі законодавчі ініціативи, які наразі є у Раді, і виробити одну фундаментальну законодавчу пропозицію, яка дозволить вирішити конституційну кризу найбільш легітимним способом.


Кілька суддів КСУ відмовляються брати участь у засіданнях - Веніславський

Представник Президента в Конституційному суді Федір Веніславський підтвердив, що декілька суддів відмовляються брати участь у засіданнях до врегулювання політичної кризи, пов'язаної зі скасуванням ст. 366-1 ККУ і відміни контрольних повноважень НАЗК.

09 листопада 2020

03 листопада 2020

31 жовтня 2020


Представник Президента в КСУ пояснив мету законопроєкту Зеленського

Внесений на розгляд Верховної Ради президентський законопроєкт «Про відновлення довіри до конституційного судочинства» забезпечить відновлення суспільної довіри та вирішить кризову ситуацію, до якої призвели дії КСУ.

30 жовтня 2020


Законопроєкт Президента щодо КСУ має усунути загрози нацбезпеці - Веніславський

Представник Президента в Конституційному Суді Федір Веніславський заявляє, що законопроєкт «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства» є політико-правовим рішенням для усунення загроз національній безпеці України.

29 жовтня 2020


Представник Зеленського в КСУ розкритикував рішення про е-декларації

Представник Президента у Конституційному Суді Федір Веніславський вважає юридично слабко вмотивованим рішення КС про визнання неконституційною статті 366-1 Кримінального кодексу щодо покарання за недостовірне декларування.

06 жовтня 2020


КСУ відмовився відкладати розгляд закону про Антикорупційний суд

КСУ відмовив у задоволенні клопотання представника Президента у КСУ Федора Веніславського про відкладення розгляду подання 49 народних депутатів щодо відповідності Конституції України закону «Про Вищий антикорупційний суд» від 7 червня 2018 року № 2447–VIII зі змінами.

18 грудня 2019


У Зеленського пояснили, чому Севастополя немає у законопроєкті про децентралізацію

У президентському законопроєкті №2598 “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)” місто Севастополь свідомо вилучено з переліку адміністративно-територіальних одиниць України задля унеможливлення надання спеціального статусу незаконним утворенням на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-