Верховна Рада

09 березня 2021


Жмак прокоментував ініційований ТСК розгляд компетенції правління Укрзалізниці

Голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак сподівається, що ініційоване Тимчасовою слідчою комісією з питань перевірки та оцінки стану "УЗ" питання розгляду компетенції правління компанії є непорозумінням.

08 березня 2021

06 березня 2021

05 березня 2021


В Україні продовжили встановлення газових лічильників до 2023 року

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт, який продовжує до 1 січня 2023 року кінцеві терміни встановлення індивідуальних лічильників для населення, що використовує газ для приготування їжі.


Рада відхилила урядовий законопроєкт про місцеві держадміністрації

Верховна Рада відхилила урядовий законопроєкт №4290 "Про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", який мав врегулювати призначення т.в.о. голови місцевих держадміністрацій у випадку відсутності на роботі голови ОДА та його заступників внаслідок хвороби.

04 березня 2021


Законопроєкти про капеланів та Агентство з подолання наслідків агресії РФ пройшли комітет Ради

На засіданні Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки народні депутати рекомендували ВР ухвалити за основу законопроєкти про Національне агентство з питань подолання наслідків збройної агресії РФ та про Службу військового капеланства.


Рада планує впорядкувати пасажирські перевезення відповідно до нового адмінустрою

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт щодо приведення порядку організації пасажирських перевезень автомобільним транспортом органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою.


До Ради зараз пройшли б чотири партії

Якби парламентські вибори відбувалися найближчої неділі, то до Верховної Ради потрапили б чотири партії – «Слуга народу», «Опозиційна платформа «За життя», «Європейська солідарність» і «Батьківщина».


Законопроєкт про НАБУ: Євгенія Кравчук вважає малоймовірним позачергове засідання Ради

Заступник голови парламентської фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає малоймовірним проведення позачергового засідання Верховної Ради щодо урядового законопроєкту про НАБУ.


Рада підтримала закон проти надмірного тиску на суб’єкти господарювання

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення".


Гральний бізнес: Рада відхилила законопроєкти, що усувають правову колізію

Верховна Рада відхилила законопроєкт "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" (щодо усунення суперечності стосовно порядку формування Уповноваженого органу)" і два альтернативних до нього.


Рада спростила доступ до правосуддя громадянам України в окупованому Криму

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон, який встановлює альтернативну підсудність справ, учасники яких проживають на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.


Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт щодо дострокового звільнення довічно засуджених

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт, спрямований на виконання рішень ЄСПЛ щодо можливості дострокового звільнення осіб, засуджених до довічного позбавлення волі.

03 березня 2021


Рада підтримала законопроєкт про Національне військове меморіальне кладовище

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №4225 «Про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища», необхідний для його будівництва.


Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт, необхідний для відновлення роботи ВККС

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №3711-д «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України», яким врегульовується процедура добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів.


У справі «вагнерівців» допитали Єрмака – очільник ДБР

Виконуючий обов’язки керівника Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов анонсував результат розслідування у кримінальному провадженні стосовно зриву спецоперації із затримання членів ВПК «Вагнер» влітку минулого року.

02 березня 2021


У Раді збирають підписи для позачергового засідання, але не для звільнення Ситника — депутатка

Народні депутати збирають підписи для проведення позачергового засідання Верховної Ради, на якому пропонується розглянути урядовий законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України стосовно приведення статусу Національного антикорупційного бюро України у відповідність з вимогами Конституції України».


Рада пропонує «прикріпити» дитсадки до домашніх адрес

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №4604 «Про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» щодо забезпечення територіальної доступності дошкільної освіти», яким закріплюється можливість зарахування дітей до садочка, який наближчий до дому.


Рада надала податкові пільги для великих інвесторів

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями», яким надала податкові пільги таким інвесторам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-