Верховна Рада

22 січня 2020

Електронні сигарети стануть менш доступними для молоді — Рада готує зміни до закону

Електронні сигарети з наступного року стануть менш доступними для молоді завдяки ухваленим Верховною Радою змінам до законодавства, якими збільшено акцизний податок на рідини для електронних сигарет та заборонено їх продаж особам до 18 років.

21 січня 2020

До Ради повторно внесли проєкт про розширення фінансових послуг Укрпошти

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт щодо фінансових послуг у галузі поштового зв’язку, який надає можливість відкривати поштові рахунки і зараховувати на них зарплати, пенсії та соціальні допомоги.

Рада, Кабмін, РНБО і не тільки: Пацкан обіцяє тотальний аудит

Рахункова палата у 2020 році планує провести 80 аудитів у Верховній Раді, Центральній виборчій комісії, Кабінеті міністрів, Раді нацбезпеки та оборони України, Конституційному Суді, Укрзалізниці, Укрпошті та інших структурах.

Рада може наступної сесії розглянути зміни до Конституції щодо кількості депутатів

Верховна Рада наступної сесії, що розпочнеться 4 лютого, може попередньо схвалити законопроєкт №1017, який передбачає зменшення кількості народних депутатів з 450 до 300, а також запроваджує пропорційну виборчу систему.

20 січня 2020

У Давос поїдуть 28 народних депутатів

Двадцять вісім народних депутатів України планують брати участь у 50-му Всесвітньому економічному форумі, який стартує 21 січня в Давосі (Швейцарія).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-