Верховна Рада

02 серпня 2021

30 липня 2021


Зеленський хоче внести зміни до закону про нацспротив - дав доручення Шмигалю

Президент Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із завданням за два місяці подати до Верховної Ради пропозиції щодо внесення змін до Закону «Про основи національного спротиву» з метою повного узгодження його норм з положеннями Конституції України та усунення техніко-юридичних недоліків.

29 липня 2021

28 липня 2021

27 липня 2021

26 липня 2021

25 липня 2021


Разумков розповів про поправки до законопроєкту про деолігархізацію

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков подав до другого читання президентського законопроєкту про деолігархізацію поправку щодо створенням незалежної комісії для визначення олігархів, адже вважає, що Рада національної безпеки та оборони не має таких повноважень.

23 липня 2021


Nord Stream 2: Український інститут майбутнього закликає владу зібрати Раду і РНБО

Громадська організація “Український інститут майбутнього” (UIF) наполягає на скликанні позачергового закритого засідання парламенту і Ради націлнальної безпеки і оборони України у зв'язку з останніми подіями, пов'язаними з російським газопроводом "Північний потік-2".

22 липня 2021


Депутати пропонують дозволити розміщувати готелі та кафе на території музеїв

Народні депутати зареєстрували у парламенті законопроєкт №5808 "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для реалізації проєктів у сфері розвитку об’єктів культурного призначення та управління пам'ятками культурної спадщини в рамках державно-приватного партнерства".


Депутати пропонують Раді ускладнити внесення постанов, які блокують підписання законів

Народні депутати зареєстрували у парламенті законопроєкт №5813-1 "Про внесення змін до статті 48 Регламенту Верховної Ради України щодо реєстрації постанов про скасування рішень Верховної Ради України".

21 липня 2021


Веніславський прогнозує конкретні результати судової реформи в листопаді-грудні

Представник Президента у Конституційному Суді , народний депутат від “Слуги народу” Федір Веніславський прогнозує, що конкретні результати судової реформи в Україні можна буде побачити в листопаді - грудні 2021 року.


Українці можуть долучитися до дискусії щодо держпідтримки кіно - куди писати

Державне агентство з питань кіно спільно з комітетом Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонують до громадського обговорення проєкт закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні".


Комітет ВР пропонує позбавити «депутатських» виплат за липень 73 парламентаріїв

Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР звертається до голови парламенту Дмитра Разумкова з пропозицією припинити відшкодування витрат, які пов’язані з виконання депутатських повноважень за липень цього року, 73 народним депутатам.

20 липня 2021


Рада відхилила постанови, які пропонували скасувати закон про реформу ВРП

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок відхилила чотири постанови, якими пропонувалося скасувати рішення Верховної Ради про ухвалення закону про обрання членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-