Верховна Рада

04 квітня 2020

Комітет ВР подав пропозиції до бюджету щодо меншого скорочення видатків на культуру

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики ухвалив пропозиції Міністерства культури та інформаційної політики щодо меншого скорочення видатків держбюджету на культуру у 2020 році та передав їх до бюджетного комітету.

03 квітня 2020

Депутат від "Слуги народу" Горбенко заявляє, що одужав від коронавірусу

Народний депутат від "Слуги народу" Руслан Горбенко, який раніше був госпіталізований з коронавірусом, заявив, що вже отримав негативний результат тесту на COVID-19 і в понеділок буде виписаний з лікарні.

У Раді продовжили обмеження до кінця карантину

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вніс зміни до розпорядження "Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби" і продовжив його дію до кінця карантину в Україні.

У Раду внесли законопроєкт про зміни до закону про Конституційний Суд

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт “Про внесення змін до закону “Про Конституційний Суд України” щодо посилення незалежності та підвищення ефективності функціонування Конституційного Суду України”.

ОПОРА назвала "злісних прогульників" у Раді

За пів року роботи Верховної Ради 9 скликання найбільшу кількість голосувань пропустили депутати з фракцій "Опозиційна платформа - за життя", "Батьківщина", "Слуга народу" та позафракційні.

02 квітня 2020

01 квітня 2020

Шмигаль просить два міністерства доопрацювати з комітетами Ради зміни у держбюджет

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль просить Міністерство фінансів та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства налагодити системну співпрацю з комітетами Верховної Ради для доопрацювання проєкту змін у державний бюджет-2020.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-