Верховна Рада

21 березня 2019

Ірина Геращенко: На сьогодні "домашнє завдання" парламенту - євроінтеграція

Президент Петро Порошенко під час міні-саміту Україна-ЄС у Брюсселі закликав європартнерів посилювати тиск на Росію з метою звільнення українських політв'язнів, військовополонених і заручників.

20 березня 2019

Парубія просять підписати закон про покарання за злочини в оборонці

Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ухвалив рішення звернутися до спікера Андрія Парубія з проханням розблокувати підписання закону покарання за порушення в оборонних закупівлях від 26 січня 2016 року.

Схеми в Укроборонпромі: від генпрокурора вимагають щомісяця звітувати в комітеті ВР

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони вимагає від генпрокурора взяти під свій повний контроль справу щодо можливих корупційних схем в Державному концерні «Укроборонпром» і інформувати комітет про хід розслідування щомісячно.

Теледебати перед другим туром виборів пропонують зробити обов’язковими

Ірина Геращенко та Марія Іонова внесли на розгляд парламенту законопроект щодо внесення змін до Закону України “Про вибори Президента” (відносно запровадження обов’язкових теледебатів у разі проведення повторного голосування. 

Ситник не прийшов на антикорупційний комітет Ради

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не з'явився на засідання комітету Верховної Ради питань запобігання і протидії корупції, де мав представити звіт відомства за півроку діяльності.

БПП наполягає на розгляді законопроекту про незаконне збагачення

Голова фракції БПП Артур Герасимов наголошує, що законопроект про покарання за незаконне збагачення має бути проголосований ВР одразу після ухвалення законопроекту №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Парубій пропонує новий підхід до розгляду мовного законопроекту

Голова Верховної Ради Андрій Парубій зауважив, що деякі народні депутати свідомо затягують розгляд законопроекту 5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної", та запропонував новий підхід до обговорення поправок до нього.

19 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-