Верховна Рада

27 вересня 2021


Зеленський вніс до Ради законопроєкти про захист політв’язнів, постраждалих від агресії проти України

Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради проєкт закону, який передбачає утворення Комісії з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок агресії проти України.

26 вересня 2021

25 вересня 2021


Гра олігархічних структур і опонентів судової реформи повністю провалилася - Подоляк

Розмова між главою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та Президентом Володимиром Зеленським показала, що гра олігархічних структур і опонентів судової реформи повністю провалилася.

24 вересня 2021


У Раді зареєстрували 12 постанов щодо скасування закону про олігархів

У парламенті зареєстровано 12 проєктів постанов про скасування рішення Верховної Ради від 23 вересня про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту закону "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" (№5599).


Довибори в Раду: ЦВК зареєструвала «двійника» кандидата від «Слуги народу» у 184 окрузі

Центральна виборча комісія зареєструвала ще трьох кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та №197 (Черкаська область) 31 жовтня.


Законопроєкт про депортацію українців з Польщі у 1944-1951 роках пройшов перше читання

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №2038 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки".


Комітет ВР рекомендує переголосувати закон про олігархів через колізію правок

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує парламенту переголосувати Закон “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” (№5599) через колізію правок.


Закон про олігархів пропонують переголосувати через колізію поправок

Закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", ухвалений напередодні, потребує повторного голосування для усунення колізії поправок.

23 вересня 2021


Рада не підтримала скасування обов'язкового запровадження РРО для деяких ФОПів

Верховна Рада у першому читанні не підтримала законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про застосування реєстраторів розрахункових операцій".


Зеленський: Україна відкрита для великого бізнесу, але не для олігархічного впливу

Президент Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за ухвалення закону про олігархів й запевнив, що Україна відкрита для великого бізнесу, але не для олігархічного впливу на чиновників, політиків і медіа.


Рада виключила з порядку денного зміни в Податковий кодекс

Верховна Рада виключила з порядку денного пленарного засідання 23 вересня та тижневого порядку денного законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (№5600).


Рада ухвалила закон про олігархів

Верховна Рада ухвалила закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" (№5599).


Раді не вдалося відсторонити Стефанчука від ведення засідання

Народні депутати відмовилися відсторонити першого заступника Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука від ведення засідання парламенту, на якому розглядається у другому читанні законопроєкт про олігархів.


Рада розглядатиме законопроєкт про олігархів постатейно

Верховна Рада застосувала процедуру постатейного обговорення та голосування законопроєкту №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».


Рада працюватиме сьогодні «до переможного» - поки не розгляне законопроєкт про олігархів

Час пленарного засідання Ради у четвер продовжиться до завершення розгляду в другому читанні законопроєкту №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-