Олігархи

14 жовтня 2021


Закон про олігархів: Рада у вівторок спробує скасувати 12 блокуючих проєктів постанов

Верховна Рада у вівторок, 19 жовтня, може розглянути 12 проєктів постанов про скасування рішення парламенту від 23 вересня про ухвалення закону про деолігархізацію, які блокують його підписання спікером та Президентом.

13 жовтня 2021

11 жовтня 2021


Долю закону про олігархів вирішать після розгляду 12 блокуючих постанов - Стефанчук

Доля підписання закону про деолігархізацію вирішуватиметься після розгляду народними депутатами проєктів постанов про скасування рішення Верховної Ради щодо ухвалення відповідного документа.

05 жовтня 2021


Шмигаль каже, що закон про олігархів - не про економіку

Закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" (№5599) є першим із можливого пакету законів.

04 жовтня 2021

03 жовтня 2021


Зеленський заявив, що нестиме політичну відповідальність у разі порушення закону про олігархів

Президент Володимир Зеленський заявив, що нестиме політичну відповідальність, якщо порушить закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

02 жовтня 2021


В ОП сказали, за яких умов Зеленський підпише закон про олігархів

Президент Володимир Зеленський вирішуватиме, чи підписувати Закон «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)», після того як детально ознайомиться з текстом документа.


Голосування закону про олігархів: Венедіктова ще не отримувала заяву «ЄС»

Офіс Генерального прокурора ще не отримав заяву від народних депутатів із фракції "Європейська солідарність" у Верховній Раді щодо можливого вчинення кримінальних прапорушень під час голосування за закон про олігархів.

01 жовтня 2021


Арахамія каже, що закон про олігархів «застряг» в юридичному управлінні ВР

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки затвердили закон про деолігархізацію у редакції, ухваленій парламентом у другому читанні, та направили його до Головного юридичного управління ВР.


Жодної колізії поправок у законі про олігархів немає – Веніславський

Текст президентського законопроєкту №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» не містить взаємовиключних правок.

30 вересня 2021


У ЄС можуть самостійно скласти список небажаних українських олігархів

Аудитори Європейської рахункової палати вважають, що Європейський Союз може сам розробити список українських олігархів, щоб обмежити їх активність на європейському ринку і заборонити в'їзд до країн-членів ЄС.


Закон про олігархів повторно направлять до Венеційської комісії – Разумков

Закон “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” (№5599) буде повторно направлено до Венеційської комісії після підписання Президентом Володимиром Зеленським.

28 вересня 2021


Разумков обіцяє не зволікати з підписанням закону про олігархів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголошує, що підпише закон про деолігархізацію і направить його на підпис Президенту Володимиру Зеленському в проголосованій парламентом редакції одразу після відхилення проєктів постанов про його скасування.


«Євросолідарність» просить силовиків перевірити, як Рада голосувала за закон про олігархів

Народні депутати від фракції “Європейська Солідарність” подали заяви до Національного антикорупційного бюро, Офісу генерального прокурора та Державного бюро розслідувань через можливе вчинення правопорушень під час голосування за закон про олігархів (№5599).

26 вересня 2021

25 вересня 2021


Гра олігархічних структур і опонентів судової реформи повністю провалилася - Подоляк

Розмова між главою Венеційської комісії Джанні Букіккіо та Президентом Володимиром Зеленським показала, що гра олігархічних структур і опонентів судової реформи повністю провалилася.

24 вересня 2021


У Раді зареєстрували 12 постанов щодо скасування закону про олігархів

У парламенті зареєстровано 12 проєктів постанов про скасування рішення Верховної Ради від 23 вересня про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту закону "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" (№5599).


Комітет ВР рекомендує переголосувати закон про олігархів через колізію правок

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує парламенту переголосувати Закон “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” (№5599) через колізію правок.


Закон про олігархів пропонують переголосувати через колізію поправок

Закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", ухвалений напередодні, потребує повторного голосування для усунення колізії поправок.

23 вересня 2021


Зеленський: Україна відкрита для великого бізнесу, але не для олігархічного впливу

Президент Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за ухвалення закону про олігархів й запевнив, що Україна відкрита для великого бізнесу, але не для олігархічного впливу на чиновників, політиків і медіа.


Рада ухвалила закон про олігархів

Верховна Рада ухвалила закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" (№5599).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-