Разумков відкрив Раду, у залі 217 депутатів

Разумков відкрив Раду, у залі 217 депутатів

Фото
Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив пленарне засідання парламенту у вівторок, 18 травня.

У сесійній залі зареєструвалися 217 народних депутатів, передає кореспондент Укрінформу.

"Пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим", - сказав Разумков.

Засідання почалося з хвилини мовчання. Народні депутати вшанували пам‘ять жертв геноциду кримськотатарського народу.

Читайте також: Залишати ключові міністерства без очільників зараз не можна – Разумков

Народні депутати на пленарному засіданні продовжать розгляд поправок до законопроєкту №2195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони".

Засідання Верховної Ради України/ Фото Володимира Тарасова

Крім того, порядком денним передбачено розгляд законопроєктів щодо заборони продажу лікарських засобів дітям (№5122 та альтернативні). У першому читанні заплановано і розгляд законопроєктів №4220 щодо врегулювання окремих питань процедур банкрутства на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, та №4409 "Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства".

Для повторного розгляду із пропозиціями Президента заплановано закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо перейменування Фонду соціального захисту інвалідів і приведення термінології у відповідність із законодавством у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю" (№3964). У другому читанні депутати мають намір розглянути проєкт закону №2689 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права". Крім того, порядок денний передбачає голосування в першому читанні за законопроєкт №4634 "Про внесення змін до статті 367 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за службову недбалість, якщо вона спричинила загибель людини".

Читайте також: «Слуги народу» підтримали кандидатури на посади трьох міністрів

У вівторок також планується проведення позачергового засідання парламенту, на якому буде розглянуто питання про відставку міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка, міністра інфраструктури Владислава Криклія та міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Як повідомляв Укрінформ, на попередньому пленарному засіданні, 29 квітня 2021 року, парламентарії почали розгляд поправок до законопроєкту №2195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони". Усього було розглянуто 520 поправок із 776.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-