Степанов

07 серпня 2018

Голова Одеської ОДА розказав, як відправив "людину-оркестр" до "космічної наради"

Голова Одеської ОДА оприлюднив "висновок антикорупційної експертизи" його листа прем'єру з пропозицію розглянути питання про ліквідацію Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря.

26 червня 2018

25 січня 2018

Губернатор Одещини заявляє, що пишається своїм "московським" радником

Очільник Одеської ОДА Максим Степанов не має зайвого часу, щоб реагувати на конспірологічні змови чи розвінчувати їх, у тому числі пов'язані з припущеннями про підготовку до балотування на посаду мера Одеси.

Одеський губернатор зробив "певні висновки" після снігового буревію

Голова Одеської ОДА Максим Степанов вважає успішними дії служб оперативного реагування під час ліквідації наслідків снігового буревію у південних районах Одещини. Водночас зроблено певні висновки щодо підготовки до наступного зимового сезону.

19 січня 2018

Одещина просить уряд про допомогу з відновленням енергопостачання

Через негоду знеструмлені близько півтисячі населених пунктів Одещини. Бригади місцевих електромонтерів не можуть упоратися з обсягом робіт, тому голова ОДА Максим Степанов попросив уряд надати додаткові аварійні бригади з інших областей.

30 листопада 2017

20 листопада 2017

14 листопада 2017

Одещина не має вакцин від 4 смертельних хвороб - губернатор обурений позицією МОЗ

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов заявив, що чиновники Міністерства охорони здоров’я не забезпечили медзаклади регіону необхідними вакцинами і не дозволяють ОДА самостійно доставити їх з-за кордону.

10 листопада 2017

22 вересня 2017

26 червня 2017

02 червня 2017

15 травня 2017

29 квітня 2017

07 березня 2017

На Одещині вважають, що статус нацпарку врятує заказник "Тарутинський степ"

Голова Одеської ОДА Максим Степанов має намір домогтися збереження заказника "Тарутинський степ", третину території якого вже розорано приватними сільгосппідприємствами, що перебувають у договірних відносинах з Міноборони України, та надання заказнику статусу національного парку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-