Разумков

12 травня 2021


Разумков підписав закон про дозвіл громадам реєструвати народження, шлюби та смерті

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон щодо забезпечення права громадян на доступ до державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку з укрупненням територіальних громад (№4382).

11 травня 2021


Рада може ухвалити закон про електронні земельні аукціони наступного тижня - Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що парламентарії ухвалять у другому читанні законопроєкт щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони (№2195) на наступному пленарному тижні.

06 травня 2021

30 квітня 2021


Закон про заочне розслідування пішов на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування”.

29 квітня 2021


Разумков не виключає позачергової Ради для розгляду питання відставки Степанова після 18 травня

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що позачергове засідання парламенту для розгляду проєкту постанови, ініційованої фракцією "Голос", щодо відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова може відбутися вже після 18 травня.


Разумков: «Не потрібно популяризувати війська СС, у тому числі дивізії «Галичини»

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що погано ставиться до маршу, присвяченому річниці створення дивізії "Галичина" і вважає, що в Україні не потрібно популяризувати війська СС.

28 квітня 2021

27 квітня 2021

26 квітня 2021


Разумков підписав закон, який наближає інтеграцію енергосистеми України до ринку ЄС

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сертифікації оператора системи передачі” (№3364-1-д), який наближає інтеграцію енергосистеми України до ринку ЄС.


Рада може розглянути призначення Галущенка міністром енергетики у четвер - Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не виключив, що питання призначення Германа Галущенка на посаду міністра енергетики парламент може розглянути на позачерговому засіданні в четвер, але водночас зазначив, що наразі відповідне подання від Кабміну ще не надходило.

21 квітня 2021

20 квітня 2021


Наступний саміт Східного партнерства має підтвердити прагнення України до членства в ЄС - Разумков

Шостий саміт Східного партнерства цього року має підбити підсумок змін у цьому регіоні протягом минулих років та підтвердити курс України, а також Грузії і Молдови, на європейську інтеграцію та майбутнє членство в ЄС.


Відсутність реакції ЄС провокуватиме Росію на дії проти інших країн – Разумков

Концентрація російських військ на кордонах України та в окупованому Криму є не лише проблемою України, оскільки відсутність своєчасної реакції на такі дії з боку ЄС могла б підштовхнути Росію до агресії проти інших країн світу та самого Європейського Союзу.

19 квітня 2021

16 квітня 2021

15 квітня 2021


Ліквідація Окружного адмінсуду: Рада може розглянути законопроєкт позачергово

Законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва може бути розглянутий в першому читанні на наступному тижні, якщо для цього ініціюють позачергове засідання парламенту.

14 квітня 2021

13 квітня 2021

12 квітня 2021


Разумков закликав депутатів не демонструвати «правовий нігілізм», а носити маски в Раді

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав народних депутатів не демонструвати правовий нігілізм щодо норм збереження здоров'я і попросив їх носити маски у стінах парламенту.

09 квітня 2021

05 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-