Разумков

24 січня 2020

Разумков вручив особовому складу Військово-морського ліцею відзнаки

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час робочої поїздки до Одеси вручив особовому складу Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Безкоровайного відзнаки та висловив сподівання наступного разу зустрітися з ними в Криму, де майорітиме український прапор.

23 січня 2020

Разумков високо оцінив роботу одеського підприємства «Телекарт-Прилад»

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, який здійснив 23 січня робочу поїздку в Одеську область та відвідав підприємство «Телекарт-Прилад», яке випускає сучасні цифрові засоби зв'язку, військової техніки і телекомунікацій, високо оцінив його роботу.

Спікер впевнений, що Рада встигне завершити реформу децентралізації до місцевих виборів

Голова ВР Дмитро Разумков вважає, що парламент встигне прийняти законопроєкт “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)” ще до місцевих виборів у жовтні поточного року.

22 січня 2020

Разумков сказав, коли можна говорити про відновлення співпраці «Зорі»-«Машпроєкту» з РФ

Питання щодо відновлення співпраці з Російською Федерацією державного підприємства НВКГ «Зоря»-«Машпроєкт» можливо буде обговорювати лише після закінчення війни і повернення територій.

Заяву Гончарука не треба розцінювати з юридичної точки зору - Разумков

Заява Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука про відставку викликала дисонанс у суспільстві, але її не варто розцінювати з юридичної точки зору, бо це було звернення до Президента як до лідера команди.

Разумков пояснив, чому не поїхав у Давос

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вибрав робочу поїздку південними регіонами країни, а не до Давоса, бо вважає, що важливіше мати розуміння, що робиться правильно, а що йде не так.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-