Разумков

27 вересня 2021


Закон про закупівлі інноваційних ліків пішов на підпис Президенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон “Про внесення зміни до розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону "Про публічні закупівлі" щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу”.

26 вересня 2021

25 вересня 2021

24 вересня 2021

22 вересня 2021

21 вересня 2021


До Разумкова немає «кримінальних» претензій, є його розбіжності з партією – Подоляк

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк запевняє, що до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова немає претензій кримінального плану, але є розбіжності в його поглядах і поглядах партії на стратегію розвитку держави.

20 вересня 2021


У «Слузі народу» хочуть обговорити з Разумковим «антиолігархічні» закони – Арахамія

Народні депутати від фракції "Слуга народу" будуть спілкуватися з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим щодо його позиції по "антиолігархічних" законопроєктах і далі робитимуть висновки.


Разумков прокоментував інформацію про підкуп депутатів, які голосують за відставки у ВР

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков має намір звернутися до антикорупційних органів щодо розслідування поширеної ЗМІ інформації про ймовірну купівлю голосів у парламенті за певні відставки.


Разумков хоче знати, чому законопроєкт про олігархів комітет розглядав під «грифом таємності»

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков звернувся до Апарату парламенту з проханням розібратися, чому на Комітет з питань нацбезпеки, оборони та розвідки під час розгляду до другого читання законопроєкту про олігархів  не запросили авторів поправок до документу.

18 вересня 2021


Разумков назвав нереальною пропозицію розглянути закон про олігархів 23 вересня

Голова ВР вважає нереальною пропозицію Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянути законопроєкт про олігархів у другому читанні на пленарному засіданні 23 вересня.

17 вересня 2021

15 вересня 2021


«Погана ідея»: Разумков прокоментував переведення української мови з кирилиці на латиницю

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає поганою ідею секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова щодо переведення української мови з кирилиці на латиницю.


Законопроєкт про перехідний період в ОРДЛО і Криму потребує додаткових обговорень – Разумков

Урядовий законопроєкт №5844 «Про засади державної політики перехідного періоду» потребує додаткових обговорень з урахуванням переговорів у мінському і нормандському форматах для збереження підтримки України з боку ЄС і США.

14 вересня 2021

13 вересня 2021


Депутати можуть розглядати законопроєкт про олігархів без висновку Венеційської комісії — Разумков

Регламент Верховної Ради не забороняє народним депутатам розглядати законопроєкт №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", направлений до Венеційської комісії, без її висновків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-