Джапарова зустрілася з новим керівником Офісу Ради Європи в Україні

Джапарова зустрілася з новим керівником Офісу Ради Європи в Україні

Укрінформ
Перший заступник глави МЗС Еміне Джапарова на зустрічі з новопризначеним керівником Офісу Ради Європи в Україні Стіном Ньорловом обговорила підвищення ефективності реалізації Плану дій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МЗС.

“Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова 2 березня зустрілася з новопризначеним представником генерального секретаря Ради Європи в Україні, керівником офісу Ради Європи в нашій державі Стіном Ньорловом та керівником Директорату програм Ради Європи Вереною Тейлор”, - йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначили, що сторони обговорили шляхи підвищення ефективності реалізації проєктів Плану дій, зокрема тих, що мають на меті подолання наслідків зовнішньої агресії проти України.

Читайте також: Оновлення Угоди Україна-ЄС обговорили на нараді у Зеленського

Учасники зустрічі наголосили на важливості подальшої ефективної імплементації Плану дій як дієвого практичного інструменту підтримки Радою Європи курсу реформ в Україні у сферах захисту прав людини, верховенства права та розвитку демократичного суспільства.

Як повідомлялося, План дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки – це стратегічний програмний документ, який ставить за мету сприяти зусиллям країни, спрямованим на узгодження законодавства, інституцій та практики з європейськими стандартами у сфері прав людини, верховенства права й демократії, а отже, підтримувати державу у виконанні своїх зобов’язань як члена Ради Європи.

Читайте також: Більшість українців позитивно ставляться до євроінтеграції

Еміне Джапарова привітала Стіна Ньорлова з початком його діяльності на цій посаді, висловивши впевненість, що Офіс РЄ в Україні продовжуватиме реалізацію проєктів, розроблених спільно з українськими партнерами у рамках Плану дій на 2018-2022 роки.

Як повідомляв Укрінформ, План дій Ради Європи для України продовжили до кінця 2022 року.

Фото: МЗС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-