Рада Європи

24 березня 2023


Рада Європи вітає прогрес у запобіганні корупції щодо депутатів, суддів і прокурорів в Україні

Група держав Ради Європи проти корупції (GRECO) опублікувала у п’ятницю звіт про прогрес України у виконанні рекомендацій, наданих країні у звіті четвертого раунду оцінки щодо запобігання корупції стосовно народних депутатів, суддів та прокурорів (2017).

18 березня 2023

17 березня 2023


У Раді Європи закликали притягнути до відповідальності винних за агресію проти українців

Міністр закордонних справ Ісландії та президент Комітету міністрів Ради Європи Тордіс Колбрун Рейкфьорд Гильфадоттір у річницю виключення рф з Ради Європи засудила москву за повномасштабне вторгнення в Україну, вбивства цивільних та закликала до притягнення до відповідальності за це винних.

08 березня 2023


Генсек Ради Європи закликала припинити насильство у Грузії після розгону протесту

Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич закликала припинити насильство у Грузії після того, як у вівторок силовики розігнали масштабну акцію протесту проти схвалення парламентом країни закону про "іноагентів".

07 березня 2023


З початку вторгнення рф в Україні загинули 12 працівників ЗМІ, ще 21 поранений

За даними звіту Платформи Ради Європи із захисту журналістів за 2023 рік, з початком повномасштабної війни росії проти України щонайменше 12 журналістів та працівників ЗМІ загинули та 21 зазнав поранень під час виконання своїх професійних обов’язків.

28 лютого 2023


У Раді Європи закликали парламент Грузії відхилити законопроєкти про іноагентів

Комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович висловила занепокоєння, що ухвалення в Грузії законопроєкту «Про прозорість іноземного впливу» може мати серйозний стримуючий вплив на роботу організацій громадянського суспільства в країні.

23 лютого 2023


росія має вивести з України окупаційні війська: лідери Ради Європи закликали до миру

Рада Європи засуджує агресію росії та підтверджує непохитну підтримку України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів та наголошує, що без здійснення правосуддя не може бути тривалого миру.

22 лютого 2023

16 лютого 2023

08 лютого 2023

30 січня 2023


Трибунал і репарації від росії: Лубінець звернувся до генсека Ради Європи

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич попросив її порушити питання трибуналу та репарацій від росії на 4-му саміті голів держав РЄ в Рейк'явіку в травні цього року.


Лубінець обговорив із представником Ради Європи питання депортації до рф українських дітей

Уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі у Страсбурзі з директором Департаменту Ради Європи щодо боротьби з дискримінацією Генерального директорату з питань демократії та людської гідності Йєруном Шоккенбруком обговорив із ним питання депортації українських дітей.

26 січня 2023


рф зобов’язана виконати всі рішення ЄСПЛ, якщо хоче повернутися до Ради Європи - Сокоренко

Зобов’язання виконувати рішення Європейського суду з прав людини не має обмежень у часі, і якщо рф у майбутньому матиме намір повернутись до Ради Європи, вона мусить усі їх виконати.

24 січня 2023


Бербок пропонує підвищити внески в бюджет Ради Європи та міжнародних судів

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок сподівається, що Рада Європи разом з Міжнародним кримінальним судом зможуть зробити свою роботу щодо притягнення до відповідальності винних у скоєнні воєнних злочинів і злочинів проти людства в Україні. 

23 грудня 2022

22 грудня 2022


Ташева розповіла про підготовку нового звіту генсека Ради Європи щодо Криму

Постійна представниця Президента в АР Крим Таміла Ташева сподівається, що новий звіт генерального секретаря Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич про ситуацію на окупованому півострові буде збалансованим і потужним.

20 грудня 2022


У Страсбурзі обговорюють ситуації з правами людини в окупованому Криму

У Страсбурзі проходить організований Офісом генерального секретаря Ради Європи круглий стіл “Ситуація з правами людини в окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна – Розвиток подій внаслідок російської збройної агресії”.

15 грудня 2022

12 грудня 2022


Генсек Ради Європи написала лаврову — росія має виконувати рішення ЄСПЛ

Генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич написала листа главі міністерства закордонних справ росії сергію лаврову, в якому закликала російську владу продовжувати виконувати рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

11 грудня 2022

09 грудня 2022

05 грудня 2022

28 листопада 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-