Права людини

18 травня 2019

17 травня 2019

В Угорщині сподіваються, що Зеленський перегляне "мовний" закон

МЗС Угорщини висловило сподівання, що новообраний президент України Володимир Зеленський вирішить питання угорської нацменшини після підписання чинним главою держави Петром Порошенком закону "Про функціонування української мови як державної".

15 травня 2019

08 травня 2019

Міжнародні організації презентували звіт про життя ромів в Україні

Міжнародна група з прав меншин ((MRG) та Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» представили в Укрінформі аналітичний звіт «Роми в Україні – Час для дій: Пріоритети та шляхи ефективної політики інтеграції».

07 травня 2019

"Вільний Ідель-Урал" вимагає захистити нацменшини в РФ від дискримінації

Громадський рух "Вільний Ідель-Урал" вважає, що Федералистский союз європейських національних меншин (ФСЄНМ, FUEN) ухиляється від відповіді на звернення про порушення Російською Федерацією мовних прав народів Ідель-Уралу.

21 квітня 2019

Денісова знову знайшла порушення виборчих прав у Київському слідчому ізоляторі

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова здійснила моніторинг дотримання виборчих прав у Київському слідчому ізоляторі під час проведення другого туру виборів Президента України.

18 квітня 2019

17 квітня 2019

Українські чиновники знайомляться із рівнем забезпечення прав і свобод українців у Румунії

Делегація української частини Змішаної українсько-румунської міжурядової комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, розпочала 15 квітня 2019 року свій візит до Румунії.

11 квітня 2019

В Україні відзначатимуть ще одне державне свято - В'ятрович

Національний календар державних свят в Україні невдовзі поповниться Днем свободи совісті та віросповідання, запровадження якого ініціювала Всеукраїнська Рада релігійних об’єднань за сприяння Українського інституту національної памʼяті.

09 квітня 2019

Правозахисники порадили, як поліпшити життя на прифронтовому Донбасі

Правозахисники рекомендують Україні посилити позиції держави та її структур на підконтрольних прифронтових територіях Донбасу, покращити надання там державних послуг та ухвалити державну стратегію подальшого розвитку окупованих територій.

06 квітня 2019

05 квітня 2019

Міжнародний Суд ООН у червні вирішить, чи розглядатиме позов України до Росії

В України є “добрі шанси”, що Міжнародний суд ООН підтвердить свою юрисдикцію щодо позову до РФ у справі про порушення Конвенції про заборону фінансування тероризму та Конвенції про заборону расової дискримінації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-