Права людини

21 липня 2021


США обіцяють притягнути режим Куби до відповідальності за репресії – Білий дім

Сполучені Штати розглядають можливості для підтримки кубинського народу, який вийшов на вулиці проти корумпованої влади, а також мають намір притягнути режим до відповідальності за насильство, репресії та порушення прав людини.

13 липня 2021

10 липня 2021

03 липня 2021

02 липня 2021


Україна ініціювала в ООН спільну заяву про вплив дезінформації на права людини

Україна 2 липня виголосила спільну заяву про негативний вплив дезінформації на права людини від імені майже 60 держав, зокрема США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Японії, Латвії, Литви, Польщі.

30 червня 2021


В Україні за рік зафіксували 107 випадків тиску на активістів — правозахисники

Починаючи з липня минулого року до червня нинішнього Асоціація українських моніторів дотримання прав людини у діяльності правоохоронних органів зафіксувала 107 випадків переслідувань та тиску на представників громадянського суспільства.

28 червня 2021

27 червня 2021

26 червня 2021

22 червня 2021


У ПАРЄ застерігають: COVID-паспорти можуть порушувати права на свободу пересування

У Парламентській асамблеї Ради Європи наголошують, що до запровадження так званих паспортів або сертифікатів вакцинації проти COVID-19 необхідно ставитися обережно, щоб не порушувати права людини на приватність і пересування.

19 червня 2021

18 червня 2021


ПАРЄ планує ухвалити резолюцію на захист прав кримських татар в умовах окупації

Під час літньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи наступного тижня планується провести дебати та ухвалити всеосяжну резолюцію на захист прав кримських татар в умовах російської окупації Криму.

31 травня 2021

29 травня 2021

28 травня 2021


Україна восени проведе форум переселенців - Резніков

Віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков на зустрічі зі спеціальним представником ЄС з прав людини Емоном Гілмором обговорив питання порушення прав людини на тимчасово окупованих РФ територіях України і повідомив, що Україна проведе форум ВПО.

26 травня 2021


Байден: Смерть Флойда змінила світ

Загибель Джорджа Флойда рівно рік тому дала початок масштабним протестам на захист громадянських прав по всьому світу, яких не було з середини XX століття.

25 травня 2021

24 травня 2021


В окупованому Криму можуть заблокувати ресурси, які інформують про порушення прав людини

В окупованому Криму робота сайту громадської організації «Кримська солідарність» та низки інших популярних у соцмережах ресурсів, які публікують інформацію про порушення прав людини та інші проблеми півострова, може бути заблокована у зв'язку з ухваленими в РФ в кінці минулого року законами, що спрямовані на обмеження прав і свобод громадян.

21 травня 2021

19 травня 2021

18 травня 2021


Представники СКУ зустрілися з проводом Меджлісу кримськотатарського народу

Члени Комітету Світового конґресу українців (СКУ) з прав людини зустрілися з проводом Меджлісу кримськотатарського народу – головою Меджлісу Рефатом Чубаровим та членами Меджлісу паном Різою Шевкієвим та пані Гаяною Юксель.

17 травня 2021


Міжнародна спільнота занепокоєна дискримінацією ЛГБТ в Україні

Міжнародна спільнота занепокоєна повідомленнями від захисників прав людини про випадки нетолерантності, дискримінації і нападів на активістів ЛГБТІК в Україні і відсутність притягнення до відповідальності за ці злочини.


В Європарламенті представили новий рапорт про злочини окупантів у донецькій «Ізоляції»

Рапорт «Ізоляція. Голоси з підвалу» про злочини росіян і проросійських бойовиків, скоєних у так званій тюрмі «Ізоляція» в Донецьку, представлено у понеділок під час міжнародного вебінару.

14 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-