Права людини

21 січня 2019

16 січня 2019

11 січня 2019

01 січня 2019

20 грудня 2018

18 грудня 2018

13 грудня 2018

Не ізолювати, а включати в соціум: в Україні стартувала реформа системи психінтернатів

Мінсоцполітики України та міжнародний фонд «Права людини в сфері охорони психічного здоров'я — FGIP» підписали у четвер угоду про перетворення системи психоневрологічних інтернатів у Полтавській і Донецькій областях та Києві.

11 грудня 2018

В Укрінформі відбулася дискусія "Жінка в дзеркалі українських медіа"

В Укрінформі відбулася дискусія на тему "Жінка в дзеркалі українських медіа", організована ГО "Інститут розвитку регіональної преси", кампанією "Повага" за підтримки Національного демократичного інституту.

У Верховній Раді обговорили становище корінних народів Росії

В Комітеті у закордонних справах Верховної Ради України відбувся "круглий стіл" на тему "Порушення прав корінних народів у Російській Федерації", який зібрав українських парламентарів, дипломатів, науковців, правозахисників та політичних емігрантів з Росії. 

10 грудня 2018

Штати ввели санкції проти трьох осіб у вищому керівництві КНДР

Офіс контролю за зовнішніми активами Міністерства фінансів США (OFAC) запровадив санкції проти трьох осіб у вищому державному керівництві КНДР у відповідь на продовження серйозних порушень прав людини режимом країни.

Порошенко: докази злочинів РФ проти українців передадуть в Гаагу

Російська Федерація несе повну відповідальність за порушення прав людини на окупованих територіях, оскільки саме через її агресію проти України права громадян на Донбасі і в анексованому Криму фактично зведені нанівець.

08 грудня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-