Права людини

12 жовтня 2021

07 жовтня 2021

05 жовтня 2021


Як правильно подати заяву до ЄСПЛ, щоб її не відхилили – роз’яснення експерта

У Європейському суді з прав людини орієнтовно 15-16% усіх поданих до ЄСПЛ заяв відхиляються через невідповідність вимогам щодо змісту та оформлення індивідуальної заяви до Європейського суду.


ЄСПЛ відхиляє 90% скарг проти України - експерт

Україна посідає одну з лідерських позицій за кількістю подачі скарг проти держави до Європейського суду з прав людини, проте лише 10% із них визнавалися прийнятними на стадії попереднього розгляду, а 90% – відхилялися.

04 жовтня 2021


Росія грубо порушує права людини у Криму: Джапарова в ООН зачитала спільну заяву 40 країн

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова виголосила під час сесії Ради ООН з прав людини в Женеві спільну заяву від імені 40 держав із засудженням Росії за порушення прав людини в Криму та підтримкою Кримської платформи.

01 жовтня 2021


СКУ засудив ліквідацію владою РФ українського центру «Просвіта» у Владивостоці

Світовий конґрес українців (СКУ) рішуче засудив рішення російського суду про ліквідацію Далекосхідного українського духовного культурно-просвітницького центру «Просвіта» у Владивостоці як черговий прояв системної політики утисків української громади РФ з метою знищення українського громадського життя на її терені.

30 вересня 2021


Згода на обробку персональних даних: у Денісової пояснили права працівника

Уповноважений Верховної Ради України із прав людини Людмила Денісова наголосила на тому, що ненадання особою згоди на обробку персональних даних не може бути перешкодою для реалізації права на працю.

28 вересня 2021


Україна у ПАРЄ закликала засудити чергову хвилю репресій у Криму

Народні депутати, члени Постійної делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи, порушили питання чергової хвилі репресій у Криму та звільнення політв’язнів, наголосивши на потребі підтримки міжнародних партнерів.


СКУ обговорив з представником Президента України питання прав людини у Криму

Голова Комісії Світового конґресу українців з прав людини Борис Вжесневський за участі представників офісів СКУ у Торонто, Києві та Брюсселі зустрівся з Постійним представником Президента України в Автономній Республіці Крим та керівником офісу Кримської Платформи Антоном Кориневичем.

25 вересня 2021

23 вересня 2021

19 вересня 2021

16 вересня 2021


Росія заблокувала проведення наради ОБСЄ у Варшаві

Сполучені Штати закликають Росію припинити блокувати проведення Щорічної наради ОБСЄ з огляду імплементації зобов'язань держав-учасниць у людському вимірі (HDIM), початок якої був запланований на 27 вересня у Варшаві.

15 вересня 2021

14 вересня 2021

13 вересня 2021


Таліби дозволять афганським жінкам вчитися в університетах, але з обмеженнями

Жінкам в Афганістані буде дозволено навчатися в університетах, але гендерна сегрегація (обмеження контактів з представниками протилежної статі) та ісламський дрес-код будуть обов'язковими.

11 вересня 2021

10 вересня 2021

08 вересня 2021

05 вересня 2021

04 вересня 2021

02 вересня 2021


Доповідь Генсека ООН підтверджує факти тортур і переслідувань з боку окупантів у Криму – МЗС

МЗС України розглядає третю доповідь Генерального секретаря ООН щодо ситуації в Криму як продовження зусиль міжнародного співтовариства з деокупації півострова, які знайшли своє відображення в Декларації учасників Кримської платформи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-