Євроінтеграція

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

25 травня 2024


Україна має план В, С і D: Стефанішина - про перемовини у червні щодо вступу до Євросоюзу

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Україна докладає всіх зусиль для того, щоб міжурядова конференція щодо переговорів про вступ України в ЄС відбулась у червні.

22 травня 2024

21 травня 2024


Ченцов не виключає, що переговори про вступ України в ЄС можуть початися у червні

Представник України при Європейському Союзі Всеволод Ченцов заявив, що переговори України з ЄС можуть формально розпочатись навіть 25 червня, буквально того ж дня, коли відбудеться міністерська рада з загальних питань ЄС, яка має ухвалити переговорну рамку.

16 травня 2024

15 травня 2024

13 травня 2024


Процес євроінтеграції України не може бути лише обіцянкою і тривати вічно - Дуда

Процес інтеграції України і Молдови до ЄС не може бути «лише обіцянкою» і «тривати вічно», а відтак Польща під час свого головування в ЄС у першій половині 2025 року має зробити усе можливе, щоб наблизити процес вступу Києва до Євросоюзу.

09 травня 2024


ЄС розпочинає всеукраїнську комунікаційну кампанію «Разом діємо. Разом ми - Європа»

Європейський Союз розпочинає нову комунікаційну кампанію «Разом діємо. Разом ми - Європа», щоб продемонструвати свою підтримку, а також роль українського громадянського суспільства та незалежних ЗМІ у забезпеченні стійкості та відбудови України.

07 травня 2024


Для українців запустили безкоштовний онлайн-курс «Перемовини про вступ України до ЄС»

В Україні запустили безкоштовний освітній онлайн-курс «Перемовини про вступ України до ЄС» для тих, хто прагне здобути знання та практичні навички стосовно євроінтеграційних переговорів.

02 травня 2024


Польське головування в ЄС зосередиться на відбудові та євроінтеграції України - Дуда

Польське головування в Раді ЄС у першій половині 2025 року має зосередитися на питаннях поглиблення контактів Євросоюзу зі США, євроінтеграції України й Молдови та відбудові нашої країни.

28 квітня 2024

25 квітня 2024


Єврокомісія почала роз’яснювальні зустрічі з Україною про сільське господарство

Європейська комісія розпочала роз’яснювальні зустрічі з українськими представниками щодо здійснення офіційного скринінгу в межах переговорного розділу 11 «Сільське господарство та розвиток сільських територій».

24 квітня 2024

19 квітня 2024

18 квітня 2024


Закарпаття з початку повномасштабної війни активно співпрацює з Австрією

Закарпаття з початку повномасштабної війни активно розвиває співпрацю з Австрією: завдяки угодам з федеральними землями є гуманітарна підтримка партнерів, співпраця реабілітологів та обмін досвідом у виноробстві та вівчарстві.

17 квітня 2024


Комітет ВР закликає використовувати мобільні споруди для нових пунктів перетину кордону

Члени Комітету Верховної Ради з питань інтеграції до ЄС рекомендуватимуть уряду не вкладати значні кошти у будівництво стаціонарних пунктів пропуску на західному кордоні. Натомість, просять більше використовувати мобільні тимчасові споруди для нових пунктів перетину кордону.

16 квітня 2024

15 квітня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-