Євроінтеграція

02 серпня 2022


Вступ до ЄС: Україна планує виконати всі рекомендацій Єврокомісії до кінця року

Україна вже провела вагому частину роботи з виконання рекомендацій Єврокомісії щодо надання статусу країни-кандидата на входження до ЄС і розраховує виконати всі сім рекомендацій до кінця цього року.

01 серпня 2022

29 липня 2022

28 липня 2022


Україна до кінця року має показати результат із виконання рекомендацій Єврокомісії — Стефанішина

Україна має показати серйозний результат як із виконання Угоди про асоціацію, так і з реалізації рекомендацій Єврокомісії до кінця року, аби на початку 2023 року мати ясність щодо подальшого руху до членства в ЄС.

27 липня 2022

26 липня 2022

24 липня 2022


Голова ВР прогнозує, що найбільші дискусії будуть через закони про медіа і нацменшини

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук прогнозує, що серед тих євроінтеграційних законопроєктів, які планує ухвалити український парламент, найбільші дискусії будуть стосуватися законів про медіа і національні меншини.


КСУ та боротьба з відмиванням коштів: Стефанчук розповів про найближчі плани Ради

Верховна Рада України вже визначила, що вона має прийняти найближчим часом. Зокрема, мова йде про законопроєкт, який стосується Конституційного суду України, і про документ, який стосується питань, пов’язаних з відмиванням коштів.

22 липня 2022

21 липня 2022


Закон про нацспільноти можуть ухвалити у вересні-жовтні - Ткаченко

Права національних спільнот в Україні, мають бути забезпечені законом, у вересні-жовтні парламент планує ухвалити закон про національні спільноти в Україні, а найближчим часом може відбутися перше читання у Раді.

20 липня 2022

19 липня 2022

18 липня 2022


Україна розраховує на ухвалення законодавства щодо рекомендацій Єврокомісії восени - Стефанішина

Віцепрем'єрка-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина поінформувала про прогрес у виконанні рекомендацій Європейської комісії.

15 липня 2022


Україна готова брати активну участь у дискусіях щодо майбутнього ЄС - Стефанішина

Під час головування Чехії у Раді Європейського Союзу Україна готова брати активну участь у дискусіях щодо майбутнього ЄС та спільно працювати над відновленням мирної і процвітаючої Європи.


Кроки у сфері євроінтеграції не повинні підривати безпеку України та національну стійкість - експерт

Співзасновник Національної платформи стійкості та згуртованості Володимир Лупацій вважає, що Україні потрібна безпечна євроінтеграція і будь-які кроки на шляху до неї не повинні підривати безпеку, національну стійкість та згуртованість нашої держави.


У Раді визначили чотири найважливіші компоненти для подальшої євроінтеграції України

Україна має забезпечити реалізацію чотирьох компонентів для організації подальшого руху до членства в Європейський Союз – зберегти взаємодію всіх гілок влади і громадянського суспільства, координувати зусилля, посилити інституційну спроможність та мати політичну волю до реалізації складних рішень.

12 липня 2022

11 липня 2022

05 липня 2022

04 липня 2022


Рада продовжить роботу над реформою Конституційного Суду - Корнієнко

Український парламент посилюватиме роботу над євроінтеграційними законопроєктами, щоб наблизити вступ України в ЄС, зокрема продовжить судову реформу та невдовзі ухвалить законопроєкт про особливості роботи Конституційного Суду України.

03 липня 2022

01 липня 2022

30 червня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-