Малайзія почала підготовку до спрощення видачі віз українцям

Малайзія почала підготовку до спрощення видачі віз українцям

1012
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко та керівники Малайзії домовилися розпочати переговори щодо введення для туристів двох країн віз по прибуттю.

Про це повідомив прем’єр-міністр Малайзії Наджиб Тун Разак на прес-конференції, проведеній у рамках офіційного візиту до Малайзії Глави Української держави.

«Ми погодилися розпочати діалог про те, щоб візи отримували по прибуттю. Таким чином ми зможемо привабити більшу кількість туристів з України до Малайзії та навпаки», - сказав Разак.

Він відзначив, що візит Порошенка - це велика можливість для Малайзії, адже поки що українці небагато знають про цю країну. «Але я упевнений, що після цього візиту їх обізнаність значно підвищиться. Ми сподіваємося на збільшення кількості туристів з України», - додав прем’єр-міністр.

Разак також повідомив, що обговорював із Порошенком перспективи збільшення кількості малайзійських студентів в Україні. «Ми сподіваємося, що Президент зможе зміцнити спроможність та можливості навчальних установ в Україні», - додав він.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-