Кабмін: Україна та Ізраїль підпишуть угоду про ЗВТ наприкінці листопада

Кабмін: Україна та Ізраїль підпишуть угоду про ЗВТ наприкінці листопада

Фото
521
Ukrinform
Україна та Ізраїль готуються до підписання наприкінці листопада угоди про зону вільної торгівлі, яка дозволить наростити товарообіг, що становить 1 млрд дол. на рік.

Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з послом Держави Ізраїль Джоелом Ліоном.

«У нас є ефективний політичний діалог. І беззаперечно треба відзначити здобутки в економіці. Ми понад рік інтенсифікували роботу над підготовкою та підписанням угоди про вільну торгівлю. І я радий, що наприкінці листопада угода буде підписана. Вона відкриє нові можливості для торгівлі між нашими країнами», - сказав Гройсман.

Він звернув увагу, що угода буде вигідною обом країнам, адже переговорний процес дозволив знайти найбільш прийнятну формулу розвитку.

Читайте також: Уряд планує 9 мільярдів для Державного фонду регіонального розвитку - Гройсман

У свою чергу Джоел Ліон зазначив, що економіка насправді має велике значення у відносинах двох країн, а угода про вільну торгівлю допоможе кінцевому споживачу, адже сприятиме посиленню конкуренції.

Він також повідомив, що у 20-их числах листопада у Києві пройде українсько-ізраїльський інноваційний саміт, котрий об’єднає десятки підприємств та підприємців, які працюють у сфері інновацій.

Дипломат розпочав виконання обов’язків наприкінці жовтня. Зустріч з главою українського уряду стала для нього однією з перших на посаді.

Відповідно до Експортної стратегії України, зокрема Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі 2017-2021 України, Ізраїль входить до ТОП-20 перспективних ринків для експорту української продукції, а також є одним з головних торговельних партнерів України в регіоні Близького Сходу. Найбільш перспективними для співпраці вважаються сфери агровиробництва, туризму, переробки вуглеводнів, зв’язку, медицини, енергоефективності та екології.

Фото: сайт КМУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-