Український винахід лідирує у голосуванні на стартап-платформі Robohub

Український винахід лідирує у голосуванні на стартап-платформі Robohub

Відео
1259
Укрінформ
Український стартап UniExo потрапив до ТОП-25 на конкурсі Robot Launch 2017 швейцарського сайту Robohub.

Проголосувати за проект і підтримати стартап українського винахідника можна за посиланням. Наразі UniExo знаходиться на першому місці, повідомляє VIDIA.

UniExo - це роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей. Його мета -допомогти людям із травмами і проблемами руху відновити функції рук та ніг за допомогою модульних робототехнічних екзоскелетних пристроїв без додаткової допомоги лікарів. Розробив UniExo молодий український інженер Антон Головаченко.

"Використання продукту забезпечує вільне пересування людям з обмеженими можливостями у зручній та безпечній для них формі, без зовнішньої допомоги, людям у післяопераційному періоді, після травматичного стану, а також тим, хто перебуває на реабілітації", – пишуть про український стартап на сайті Robohub.

Виріб складається з модулів, які одягають на паралізовані або пошкоджені після переломів кінцівки. Програмне забезпечення, датчики, серводвигуни приводять у дію штучні руки й ноги за заздалегідь запрограмованим режимом і допомагають тренувати м'язи.

Додамо, що крім Антона Головаченка, розробленням таких екзоскелетів займається багато інших науковців. Світовим лідером є ізраїльський вчений, роботизований костюм якого допомагає ходити людям з критичним ушкодженням хребта. Однак ціна ізраїльського винаходу сягає понад $70 тис, тоді як український прототип набагато дешевший – від $5 до $15 тис, завдяки тому, що деталі друкують на промислових 3D-принтерах.

Відео: Антон Головаченко на YouTube

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-