Конкурс

06 квітня 2020

Стартує конкурсний відбір куратора нацпроєкту на 59-ій Венеціанській бієнале

Міністерство культури та інформаційної політики в межах підготовки до представлення України на 59-ій Венеціанській бієнале сучасного мистецтва оголошує конкурсний відбір куратора національного культурного проєкту.

04 квітня 2020

03 квітня 2020

02 квітня 2020

Українська школярка з Нідерландів стала призеркою міжнародного конкурсу з українознавства

Учениця української школи «Барвінок» м. Утрехт Анастасія Вануріна посіла перше місце серед учнів закордонних українських освітніх закладів на ХІІІ Міжнародному конкурсi з українознавства.

Розподіл вуглеводнів: міжвідомча комісія назвала переможців трьох конкурсів

Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП) назвала переможців трьох конкурсів - щодо Ічнянської, Грунівської та Охтирської нафтогазових ділянок. Остаточне рішення має ухвалити Кабінет міністрів.

01 квітня 2020

31 березня 2020

Конкурс із добору членів НКРЕКП не вдасться провести вчасно - експерт

Із 1 липня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, працюватиме у неповному складі, оскільки провести новий конкурс на вакантні посади не вдасться.

30 березня 2020

24 березня 2020

16 березня 2020

Юні українки з Дубая здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Змагаймось за нове життя!»

Учениці Української школи вихідного дня «Софія» в ОАЕ (Дубай) посіли перше місце на VI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}