Конкурс

02 серпня 2021


СФУЖО запросила на фестиваль-конкурс української культури в Словенії

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) запросила охочих на присвячений 30-й річниці Незалежності України VIII Міжнародний фестиваль-конкурс української культури в Словенії «Берегиня».

30 липня 2021


Не є кандидатом на посаду - Держмитслужба про затриману за нетверезе водіння

У Державній митній службі спростовують інформацію деяких ЗМІ, що затримана в Києві за водіння у нетверезому стані та за спротив поліції жінка є кандидатом на посаду "Головний державний інспектор" у митниці.

29 липня 2021

28 липня 2021

27 липня 2021


У Китаї стартує художній конкурс-виставка до Дня Незалежності України

У китайському Ухані, яке є містом-побратимом Києва, стартує віртуальний ІІ Міжнародний конкурс-виставка художніх робіт «День Незалежності України», організована освітньою компанією Uni Education» за сприяння Посольства України в Китаї.

23 липня 2021

22 липня 2021

21 липня 2021

20 липня 2021

16 липня 2021


U-LEAD допоможе громадам Закарпаття покращити бізнес-середовище

Синевирська та Зарічанська громади із Закарпатської області здобули перемогу у конкурсі, який проводила Програма «U-LEAD з Європою» з метою забезпечення сприятливого бізнес-середовища та налагодження діалогу з підприємцями.

15 липня 2021


Дітей діаспори запросили до Всеукраїнського конкурсу малюнків і фотографій

До 30-ї річниці Незалежності України оголошено Всеукраїнський конкурс малюнків і фотографій «Що для мене Україна?», до якого запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

14 липня 2021


Громади Дніпропетровщини активно беруть участь у конкурсах U-LEAD

Громади Дніпропетровщини у першому півріччі 2021 року були чи не найактивнішими в Україні щодо участі у конкурсах Програми «U-LEAD з Європою»: з 9 тис. загального числа учасників від області змагалося 2092 особи.


Визначився переможець конкурсу на посаду секретаря Національної соціально-економічної ради

Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження про визначення переможця конкурсу на зайняття посади секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

13 липня 2021

09 липня 2021


У Росії підбили підсумки конкурсу «В гостях у Кобзаря: класика і сучасність»

У Росії підбили підсумки відкритого фестивалю-конкурсу «В гостях у Кобзаря: класика і сучасність», мета якого – реалізація творчого потенціалу та формування комунікативної компетенції учнів, розвиток художнього смаку та читацької культури, збереження культурно-історичної спадщини.


Оголошено конкурс відеопроєктів для дітей і молоді діаспори «Вивчати українську – круто»

Український культурно-освітній центр у Норвегії та Спілка українських освітян Діаспори з метою всебічного заохочення та поглиблення мотивації учнів українських шкіл за кордоном до вивчення української мови оголосили міжнародний конкурс відеопроєктів для дітей і молоді діаспори «Вивчати українську – круто!».

08 липня 2021

06 липня 2021

02 липня 2021

01 липня 2021

27 червня 2021


Молодіжний симфонічний оркестр України переміг на World Orchestra Festival

На World Orchestra Festival, який напередодні, 26 червня, пройшов у Відні, Молодіжний симфонічний оркестр України здобув "золото" серед більш ніж 140 оркестрів із 33 країн світу, а українка Оксана Линів отримала відзнаку в категорії "Видатна диригентка".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-