Ткаченко побажав працівникам театрів натхнення і задоволених глядачів

Ткаченко побажав працівникам театрів натхнення і задоволених глядачів

Укрінформ
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко привітав діячів театрального мистецтва із Всесвітнім днем театру.

Як передає Укрінформ, своє вітання він опублікував у Фейсбуці.

«Театральне мистецтво – одне із найстаріших у світі. Воно про емоції та діалог, що можливий навіть без слів. Подивитися комедію або драму полюбляють мільйони людей впродовж віків. Бути актором театру – бути вкрай харизматичною особистістю, яка магнітизує на себе погляди глядачів. Яка постійно тримає увагу зали, викладаючись у своїй грі на усі сто. А декорації, освітлення, постановка і режисура… Все має працювати мов єдиний злагоджений механізм для створення потрібної атмосфери», - зазначив Ткаченко.

На жаль, констатував міністр, зараз театри в Україні та світі переживають складні часи.

«Через карантин зали пустіють, ще гірше – залишаються закритими тижнями і місяцями. Тож нам, глядачам, вкрай необхідно слідкувати за розкладом театрального сезону та обов’язково не пропускати нагоду відвідати», - підкреслив Ткаченко. При цьому він висловив переконання, що квитки в театр є одним із найкращих подарунків.

«Бажаю всім причетним, щоб пандемія відступила і про кожну виставу можна знову було писати «аншлаг». Натхнення, цікавих п’єс та задоволених глядачів», - написав глава МКІП.

Читайте також: Франківський драмтеатр показав «Солодку Дарусю» в Чорнобилі та в зоні АТО

Як повідомлялося, Всесвітній або Міжнародний день театру відзначається щороку 27 березня. Це професійне свято людей, які присвятили своє життя театральному мистецтву.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-