Ткаченко

28 грудня 2019

20 грудня 2019

10 грудня 2019

Ткаченко прокоментував появу законопроєкту про скасування "мовного" закону

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Ткаченко прокоментував внесення до парламенту його колегою Максимом Бужанським законопроєкту щодо скасування закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

14 листопада 2019

13 листопада 2019

У Раді хочуть, аби Netflix і Dicovery переходили на українську

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонує законодавчо визначити вимоги щодо частки національного продукту та запровадження української мови в ефірі таких телеканалів і каталогів програм іноземних країн, як Netflix і Dicovery.

06 листопада 2019

Злочини проти журналістів мають розслідувати окремі підрозділи Генпрокуратури та МВС - Ткаченко

Народні депутати від фракції партії "Слуга народу" пропонуватимуть створити окремий підрозділ у Генпрокуратурі та спеціальні слідчі групи у Міністерстві внутрішніх справ для розслідування злочинів проти журналістів.

29 жовтня 2019

Комітет рекомендує ВР звільнити трьох членів Нацради

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував Верховній Раді ухвалити проєкт постанови про припинення повноважень трьох членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, призначених за квотою парламенту, та оголосити конкурс на заміщення вакантних посад.

Комітет ВР пропонує прописати в законі визначення “мови ворожнечі”

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує закріпити у законопроєкті про аудіовізуальні послуги визначення поняття "мова ворожнечі" у засобах масової інформації та зокрема у висловлюваннях народних депутатів.

24 жовтня 2019

Ткаченко хоче створити у Київраді нову депутатську групу

Депутати Київської міської ради Сергій Гусовський та Ілля Сагайдак разом з народним депутатом від "Слуги народу" і претендентом на посаду голови КМДА Олександром Ткаченком анонсували створення депутатської групи під назвою "Новий Київ".

10 жовтня 2019

09 жовтня 2019

08 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-