Москальковій не сподобалося, що український моряк говорив з Міятович англійською - адвокат

Москальковій не сподобалося, що український моряк говорив з Міятович англійською - адвокат

Укрінформ
Дуня Міятович разом з уповноваженою з прав людини в Росії Тетяною Москальковой 4 квітня відвідали в московському СІЗО захопленого біля берегів Криму українського моряка Дениса Гриценко.

Про це у Фейсбуці написав адвокат Микола Полозов.

«Гриценко розмовляв з пані Міятович англійською мовою близько 10 хвилин. Відповів на її запитання щодо стану здоров'я та умов утримання. Повідомив, що слідство не надає йому, а також іншим військовополоненим побачень з близькими, телефонних переговорів. Крім того, Денис вказав на те, що робота цензорів – незадовільна, оскільки терміни передачі йому листів від рідних затягуються на 2-3 місяці. Попросив особливу увагу приділити стану здоров'я поранених військовополонених», – написав адвокат.

За словами Дениса, зазначає Полозов, його розмова англійською мовою з комісаром Міятович не сподобався омбудсмену Москальковій. Вона вимагала від перекладача перекласти їй все, що Денис Гриценко сказав Дуні Міятович.

Читайте також: Москалькова дала можливість Міятович побачити полонених українських моряків

Як повідомлялося, Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова і комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович відвідали українських військових моряків в СІЗО "Лефортово".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-