Міятович

30 квітня 2021

21 квітня 2021


Міятович поки не може потрапити до окупованого Криму

Комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович заявила, що її фізичне відвідування окупованого Криму залишається дуже віддаленою перспективою. Натомість вона наголосила, що українці, які проживають на окупованих Росією територіях, повинні мати повний захист своїх прав, гарантований Радою Європи.

19 квітня 2021


Українська делегація в ПАРЄ працюватиме над візитом Міятович на тимчасово окуповані території

Члени української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи домовилися працювати над можливим візитом комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович на тимчасово окуповані території України.

08 квітня 2021


Кулеба обговорив із Міятович захист прав людини на тимчасово окупованих територіях

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав комісара Ради Європи з прав людини Дуню Міятович активізувати зусилля для налагодження моніторингу ситуації з правами людини на окупованих територіях України.

12 листопада 2020


Міятович може відвідати Крим виключно за українським законодавством – Тарасюк

Комісар РЄ з прав людини Дуня Міятович не має підстав, щоб не відвідувати окуповані Росією українські території на виконання свого мандату, але це може відбутися виключно за законодавством України і норм міжнародного права.

22 вересня 2020

03 квітня 2020

14 листопада 2019


Денісова веде переговори про спільний візит в окупований Крим з Міятович

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова не має доступу ні на територію не підконтрольного Україні Донбасу, ні на територію окупованого Криму, проте ведеться робота, щоб поїздки туди стали можливими.

07 жовтня 2019


МЗС розраховує на візит Міятович до окупованого Криму з дотриманням усіх процедур

У МЗС України сподіваються, що візит до тимчасово окупованого Криму комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович відбудеться з дотриманням усіх необхідних процедур, передбачених її мандатом і міжнародним правом.

20 грудня 2018

06 грудня 2018

30 листопада 2018

13 вересня 2017

25 січня 2017


Міятович констатує погіршення ситуації з медіа на Донбасі та в Криму

Представник української делегації у ПАРЄ, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що спецпредставник ОБСЄ з питань свободи слова Дуня Міятович відзначила погіршення ситуації з медіа на окупованому Донбасі і в Криму.

24 січня 2017

20 січня 2017


Міятович занепокоєна недопуском до Сущенка дружини і священиків - Фейгін

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович висловила занепокоєння у зв'язку з тим, що до затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка не допускають священнослужителів УПЦ КП, а також дружину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-