Моряки

21 березня 2019

Під санкції України потрапила компанія, причетна до захоплення моряків

Під санкції України потрапила компанія, яку міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm викрила на участі у спецоперації РФ із захоплення українських моряків у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

20 березня 2019

19 березня 2019

Пожежа танкерів біля Керчі: 10 зниклих моряків визнають загиблими

Перший заступник керівника ФДБУ "Морспасслужба" Віктор Чернов заявив, що десять членів екіпажів танкерів "Канді" і "Маестро", що більше місяця горіли в Чорному морі, як і раніше числяться зниклими безвісти і будуть визнані загиблими за судом.

Росіяни відмовились передавати полоненим морякам листи від студентів

Російська сторона відмовилась передавати листи студентів 24 українським морякам, які були захоплені в полон у Керченській протоці, проте рідні та консул зачитують ці звернення під час зустрічей з моряками.

У Варшаві презентовано виставку світлин родичів українських політв'язнів і заручників

У Варшавському університеті презентовано виставку світлин родичів зниклих безвісти і взятих у полон на Сході України, політв’язнів у РФ, військовополонених моряків. У презентації взяли участь матері заручників.

18 березня 2019

ФСБ відправляє на психіатричну експертизу ще одного українського моряка

Слідче управління ФСБ Росії сьогодні провело слідчі дії відносно ще одного українського військовополоненого моряка - капітана 2 рангу Дениса Гриценка, його також мають намір відправити на психолого-психіатричну експертизу.

16 березня 2019

15 березня 2019

ЄС запровадив санкції проти росіян за захоплення українських моряків

Рада ЄС включила до переліку осіб та установ, на які поширюються санкції у зв’язку із їх діями з підриву або загроз територіальній цілісності України, вісьмох росіян, причених до організації збройної провокації проти українських кораблів в Азовському морі.

14 березня 2019

У Брюсселі активісти вимагали звільнити українських моряків

У Європейському кварталі Брюсселя біля будівель Єврокомісії та ЄР відбулася демонстрація на підтримку українських моряків, захоплених російськими військовими у листопаді минулого року під час збройної провокації проти українських кораблів в районі Керченської протоки.

13 березня 2019

Рідні українських моряків в ООН: життя поділилося на “до” та “після”

Рідні захоплених Росією українських моряків вітають доповідь Верховного комісара ООН з прав людини, у яких захоплені моряки визнаються військовополоненими, і сподіваються, що Росія поважатиме цей статус.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-