Москалькова

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

14 червня 2024


Лубінець відповів Москальковій: Україна готова забрати усіх захисників та захисниць з полону РФ

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у відповідь на публікацію російської уповноваженої з прав людини Тетяни Москалькової заявив, що Україна готова забрати усіх захисників та захисниць з полону.

04 червня 2024


Лубінець звернувся до Москалькової через знущання російських військових з полонених на Харківщині

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець офіційно звернувся до російського омбудсмена Тетяни Москалькової щодо відкриття кримінального провадження проти солдатів РФ, які знущалися з українських військовополонених.

05 квітня 2024

15 березня 2024


Лубінець звернувся до Москалькової через порушення у Криму та РФ релігійних прав українських в'язнів

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до російської омбудсманки Тетяни Москалькової з вимогою припинити перешкоджати праву незаконно утриманих у тимчасово окупованому Криму та на території РФ українців вільно сповідувати свою релігію та проводити відповідно до неї релігійні обряди.

02 березня 2024

04 травня 2023

13 квітня 2023


Відео зі стратами українських військових росіянами: Лубінець звернувся до москалькової

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до російського омбудсмана тетяни москалькової щодо відеозаписів щодо страт росіянами українських військовослужбовців.

11 квітня 2023


москалькову виключили із Європейської мережі національних інституцій з прав людини

Європейська мережа національних інституцій з прав людини (ENNHRI) проголосувала за виключення з організації інституції уповноваженої з прав людини в російській федерації на чолі з омбудсменом тетяною москальковою.

18 березня 2023


Верещук закликає москалькову передати списки всіх українських дітей-сиріт, які перебувають у рф

Віцепрем’єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук публічно закликає російського омбудсмена тетяну москалькову передати списки всіх сиріт, які є громадянами України.

08 березня 2023


Лубінець заперечує, що москалькова «майже щодня» обговорює з ним повернення цивільних заручників

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заперечує, що російський омбудсмен тетяна москалькова "майже щодня" обговорює з ним питання повернення цивільних полонених.

22 лютого 2023


На москалькову можуть накласти санкції за депортацію українських дітей - Лубінець

Україна володіє інформацією про те, що на російського омбудсмана тетяну москалькову з боку міжнародних партнерів можуть накласти санкції, і про те, що її підозрюють у причетності до депортації українських дітей.

10 лютого 2023


Лубінець вимагає від Москалькової інформації щодо смерті політв’язнів Ширінга та Гафарова

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до російської колеги Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційну інформацію про смерть громадян України Костянтина Ширінга та Джеміля Гафарова та їх причини.

08 лютого 2023


Лубінець відповів на вигадку москалькової – затягує процес повернення з полону

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відповів на заяви російської колеги Тетяни Москалькової про нібито звернення до неї українських матерів і дружин з проханням «не повертати додому» полонених захисників України.

28 січня 2023

21 січня 2023

14 січня 2023

13 січня 2023


Лубінець передав москальковій списки цивільних українців, які можуть бути в росії

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про підсумки третього раунду перемовин з російський омбудсменом тетяною москальковою стосовно звільнення українських військовополонених і цивільних осіб, яких утримують у російській федерації.

11 січня 2023


Йдеться про тисячі українців: Лубінець розповів про перемовини з москальковою

У ході перемовин в Анкарі йшлося про вирішення гуманітарних проблем громадян України і громадян російської федерації, зокрема про активізацію обміну військовополоненими, повернення поранених, цивільних громадян.

10 січня 2023


Зустріч з омбудсменкою рф в Анкарі відбудеться за участю Туреччини - Лубінець

В Анкарі відбудеться тристороння зустріч омбудсменів України, Туреччини та росії, за підсумками якої очікуються конкретні результати з питання звільнення полонених цивільних та військових, а також визначення «дорожньої карти» щодо обміну поранених військових.

02 січня 2023


Лубінець планує обговорити з москальковою питання повернення цивільних із полону

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що планує обговорити із російським омбудсманом тетяною москальковою питання повернення із російського полону цивільних.

29 грудня 2022


Лубінець обговорює з москальковою можливість полонених телефонувати родичам

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець та російський омбудсмен тетяна москалькова проводять перемовини про те, щоб військовополонені могли телефонувати родичам.

28 жовтня 2022

17 жовтня 2022

28 вересня 2022


Лубінець: У спілкуванні з москальковою головна проблема – відсутність результату

Уповноважений Верховної Ради України із прав людини Дмитро Лубінець заявив, що у нього немає проблем відправити, наприклад, електронного листа і отримати відповідь від російського омбудсмана тетяни москалькової — спілкуватися йому із нею складно у плані результативності.

22 червня 2022

10 травня 2022

11 лютого 2022


Українця Саганджі з окупованого Криму незаконно етапували у російську тюрму - Денісова

Українця Февзі Саганджі незаконно етапували з виправної колонії у тимчасово окупованому Криму до тюрми у РФ, де вже відбувають покарання українські політв’язні Олег Приходько та Ескандер Абдулганієв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-