Москалькова

10 грудня 2021


Денісова вимагає надати кримському політв’язню Яцкіну належне лікування

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає від своєї російської колеги Тетяни Москалькової провести повне обстеження у кваліфікованому медичному закладі українського політв’язня Івана Яцкіна та надати йому відповідний комплекс лікування.

02 листопада 2021


Денісова вимагає від омбудсмена РФ повного медобстеження політв’язнів Яцкіна і Хайредінова

Уповноважена ВР із прав людини Людмила Денісова вимагає від своєї колеги в РФ Тетяни Москалькової провести повне обстеження українського політв'язня Івана Яцкіна у кваліфікованому медзакладі.

27 липня 2021


Денісова вимагає від Москалькової з’ясувати, де утримують політв’язня Приходька

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звертається до своєї колеги в РФ Тетяни Москалькової з вимогою вжити заходів для підтвердження місцеперебування українського політв’язня Олега Приходька.

11 червня 2021


Денісова вимагає від російського омбудсмена надати меддопомогу кримчанину Муратову

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає від уповноваженої з прав людини в Росії Тетяни Москалькової провести повне медичне обстеження і надати відповідне лікування незаконно затриманому за так званою «справою Хізб ут-Тахрір» кримчанину Зекір'ї Муратову.

07 червня 2021


Денісова вимагає від Москалькової забезпечити меддопомогу в’язню Кремля Абдурахманову

Уповноважена Верховної Ради Людмила Денісова вимагає від російського омбудсмена Тетяни Москалькової забезпечити доступ до медичних послуг політв’язню Кремля Меджиту Абдурахманову, стан здоров’я якого суттєво погіршився.

30 квітня 2021


Денісова вимагає від Москалькової забезпечити медобстеження 11 українських політв’язнів

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає від Уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москалькової забезпечити медичне обстеження для 11 незаконно утримуваних громадян України.

16 квітня 2021

08 квітня 2021


Тортури Єсипенка в окупованому Криму: Денісова звернулась до омбудсмена РФ

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова закликала російську уповноважену з прав людини Тетяну Москалькову перевірити факти безпідставного затримання, подальшого незаконного утримання та застосування тортур до Владислава Єсипенка.

12 березня 2021


Викрадення українського десантника: Денісова готує звернення до Москалькової

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова направить звернення до російського омбудсмена Тетяни Москалькової щодо забезпечення додержання прав викраденого військовослубовця ЗСУ Євгенія Добринського під час його перебування у СІЗО Криму.

25 лютого 2021


Денісова закликала російську колегу терміново надати меддопомогу кримчанину Яцкіну

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова закликала Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяну Москалькову невідкладно надати екстрену медичну допомогу українському політв'язню Івану Яцкіну.

21 грудня 2020

24 квітня 2020

13 березня 2020

11 березня 2020

15 лютого 2020


Москалькова відмовилася повідомити Денісовій, куди етапували двох кримських татар

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова у відповідь на звернення Уповноваженого ВР з прав людини Людмили Денісової відмовилася назвати місце перебування братів Абдуллаєвих, етапованих із СІЗО.

03 лютого 2020

31 січня 2020

13 січня 2020


Денісова просить РФ надати допомогу хворому фігуранту “сімферопольської справи”

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала уповноваженого з прав людини в РФ Тетяну Москалькову посприяти у наданні медичної допомоги політв’язню Арсену Джеппарову.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-