Москалькова

04 травня 2023

13 квітня 2023


Відео зі стратами українських військових росіянами: Лубінець звернувся до москалькової

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до російського омбудсмана тетяни москалькової щодо відеозаписів щодо страт росіянами українських військовослужбовців.

11 квітня 2023


москалькову виключили із Європейської мережі національних інституцій з прав людини

Європейська мережа національних інституцій з прав людини (ENNHRI) проголосувала за виключення з організації інституції уповноваженої з прав людини в російській федерації на чолі з омбудсменом тетяною москальковою.

18 березня 2023


Верещук закликає москалькову передати списки всіх українських дітей-сиріт, які перебувають у рф

Віцепрем’єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук публічно закликає російського омбудсмена тетяну москалькову передати списки всіх сиріт, які є громадянами України.

08 березня 2023


Лубінець заперечує, що москалькова «майже щодня» обговорює з ним повернення цивільних заручників

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заперечує, що російський омбудсмен тетяна москалькова "майже щодня" обговорює з ним питання повернення цивільних полонених.

22 лютого 2023


На москалькову можуть накласти санкції за депортацію українських дітей - Лубінець

Україна володіє інформацією про те, що на російського омбудсмана тетяну москалькову з боку міжнародних партнерів можуть накласти санкції, і про те, що її підозрюють у причетності до депортації українських дітей.

10 лютого 2023


Лубінець вимагає від Москалькової інформації щодо смерті політв’язнів Ширінга та Гафарова

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до російської колеги Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційну інформацію про смерть громадян України Костянтина Ширінга та Джеміля Гафарова та їх причини.

08 лютого 2023


Лубінець відповів на вигадку москалькової – затягує процес повернення з полону

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відповів на заяви російської колеги Тетяни Москалькової про нібито звернення до неї українських матерів і дружин з проханням «не повертати додому» полонених захисників України.

28 січня 2023

21 січня 2023

14 січня 2023

13 січня 2023


Лубінець передав москальковій списки цивільних українців, які можуть бути в росії

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про підсумки третього раунду перемовин з російський омбудсменом тетяною москальковою стосовно звільнення українських військовополонених і цивільних осіб, яких утримують у російській федерації.

11 січня 2023


Йдеться про тисячі українців: Лубінець розповів про перемовини з москальковою

У ході перемовин в Анкарі йшлося про вирішення гуманітарних проблем громадян України і громадян російської федерації, зокрема про активізацію обміну військовополоненими, повернення поранених, цивільних громадян.

10 січня 2023


Зустріч з омбудсменкою рф в Анкарі відбудеться за участю Туреччини - Лубінець

В Анкарі відбудеться тристороння зустріч омбудсменів України, Туреччини та росії, за підсумками якої очікуються конкретні результати з питання звільнення полонених цивільних та військових, а також визначення «дорожньої карти» щодо обміну поранених військових.

02 січня 2023


Лубінець планує обговорити з москальковою питання повернення цивільних із полону

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що планує обговорити із російським омбудсманом тетяною москальковою питання повернення із російського полону цивільних.

29 грудня 2022


Лубінець обговорює з москальковою можливість полонених телефонувати родичам

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець та російський омбудсмен тетяна москалькова проводять перемовини про те, щоб військовополонені могли телефонувати родичам.

28 жовтня 2022

17 жовтня 2022

28 вересня 2022


Лубінець: У спілкуванні з москальковою головна проблема – відсутність результату

Уповноважений Верховної Ради України із прав людини Дмитро Лубінець заявив, що у нього немає проблем відправити, наприклад, електронного листа і отримати відповідь від російського омбудсмана тетяни москалькової — спілкуватися йому із нею складно у плані результативності.

22 червня 2022

10 травня 2022

11 лютого 2022


Українця Саганджі з окупованого Криму незаконно етапували у російську тюрму - Денісова

Українця Февзі Саганджі незаконно етапували з виправної колонії у тимчасово окупованому Криму до тюрми у РФ, де вже відбувають покарання українські політв’язні Олег Приходько та Ескандер Абдулганієв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-