Москалькова

25 липня 2019

Омбудсмен РФ звернулася до Денісової через затримання танкера Neyma

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова звернулася до українського омбудсмена Людмили Денісової з проханням з'ясувати обставини затримання в порту Ізмаїла російського танкера і долю моряків.

24 липня 2019

Москалькова нічого не знає про домовленість щодо українських моряків

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, що їй невідомо про якісь рішення в питанні звільнення військовополонених українських моряків, незаконно утримуваних в московському СІЗО.

20 липня 2019

17 липня 2019

16 липня 2019

Російська омбудсмен прокоментувала можливість обміну Вишинського на моряків

Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова 15 липня приїхала на суд у справі керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського і прокоментувала його можливий обмін на 24 українських моряків, заарештованих у Москві.

15 липня 2019

12 червня 2019

11 червня 2019

Омбудсмени України та РФ домовилися створити робочу групу зі звільнення засуджених

Уповноважений Верховної Ради з праві людини Людмила Денісова та російський омбудсмен Тетяна Москалькова обговорили у Москві питання можливого взаємного звільнення затриманих і засуджених громадян.

10 червня 2019

Денісова вимагає від Москалькової інформації про затриманих кримських татар

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова звернулася до російської колеги Тетяни Москалькової з проханням сприяти забезпеченню прав затриманих у понеділок кримських татар і надати інформацію про місце їх тримання.

16 квітня 2019

Денісова вкотре не змогла зустрітися з Москальковою - до МЗС РФ направили ноту

Уповноважена Верховної Ради України Людмила Денісова вкотре не змогла зустрітися з Уповноваженою з прав людини РФ Тетяною Москальковою. Українське посольство в Росії звернулося до МЗС РФ організувати таку зустріч.

15 квітня 2019

11 квітня 2019

10 квітня 2019

Абдуллаєва досі не обстежили: Денісова звернулась до омбудсмена РФ

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової та радника президента РФ Михайла Федотова з проханням посприяти у наданні меддопомоги фігуранту "справи Хізб ут-Тахрір" Теймуру Абдуллаєву.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-