"Кіборг" розказав Європарламенту про військових РФ на Донбасі

Укрінформ
У Європарламенті українські офіцери, волонтери та добровольці розповіли про реальні факти російської військової присутності на Донбасі.

Також пройшло обговорення проблем фізичної і психологічної реабілітації українських військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на сході України, відбиваючи російську агресію.

Слухання пройшли під егідою депутата ЄП від Польщі Анни Фотиги за участю віце-прем'єр-міністра міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, а також представників благодійного фонду братів Кузьміних, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Я хочу наголосити на прямій російській присутності на Донбасі. З цією метою я прибув сюди, і хочу про це вам розповісти. Починаючи з 2014 року, я і мої побратими бачили військових з розпізнавальними знаками російської армії, а також військову техніку на території Донбасу, яка виробляється і перебуває на озброєнні в Росії. Перебуваючи у полоні, я неодноразово спілкувався о офіцерами Російської Федерації», - розповів офіцер Збройних сил України полковник Олег Кузьміних.

Читайте також: РФ створюватиме приводи для "легального" вторгнення в Україну - експерт

У свою чергу, брат Олега Кузьміних – Сергій – розповів про ініціативу створення у різних регіонах України реабілітаційних центрів для українських воїнів.

«Кожна доля військового є індивідуальною. Але всі ми усвідомлюємо, що є агресія Росії, і ми повинні вистояти», - наголосив Сергій Кузьміних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-