Європарламент

02 лютого 2023


Європарламент ухвалив резолюцію, що окреслює політичні завдання саміту Україна-ЄС

Напередодні саміту ЄС, який має відбутися в Україні, Європарламент ухвалив резолюцію, де окреслює політичні завдання для цієї зустрічі, висловлює солідарність з Україною у війні з рф та підтримку України в процесі впровадження реформ на шляху до членства в ЄС. 

01 лютого 2023

31 січня 2023

27 січня 2023


Розпад росії є менш небезпечним за її подальше існування – депутатка Європарламенту

Існування росії в нинішньому вигляді означає подальшу небезпеку для її сусідів і всього цивілізованого світу. Розпад останньої колоніальної імперії Європи “неминучий”, він принесе мир на континент і свободу поневоленим народам рф.

23 січня 2023

20 січня 2023


Резолюція Європарламенту щодо трибуналу: у Мін’юсті розповіли деталі

У резолюції на підтримку дії із створення міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності всіх, хто винний у злочині агресії проти України, проголосованій Європейським парламентом, ідеться і про відповідальність влади білорусі.

19 січня 2023


Зеленський привітав рішення Європарламенту про створення спецтрибуналу для росії

Президент Володимир Зеленський привітав ухвалення Європейським парламентом резолюції про створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності винних у злочинах проти України.


Європарламент ухвалив рішення про створення трибуналу за злочин агресії проти України

Європейський парламент сьогодні більшістю голосів ухвалив резолюцію на підтримку дії із створення міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності всіх, хто винний у злочині агресії проти України.

18 січня 2023


Європарламент закликав Німеччину надали Україні танки Leopard

Європейський Парламент ухвалив сьогодні Доповідь щодо імплементації Спільної політики з безпеки й оборони у 2022 році, в якій, зокрема, міститься заклик до канцлера Німеччини Олафа Шольца надати Україні танки Leopard 2 для відбиття російської агресії.


Європарламент про атаку в Дніпрі: Більше зброї для України та більше санкцій для росії

У відповідь на російську ракетну атаку у Дніпрі Європарламент закликав Єврокомісію та Раду ЄС посилити санкції проти росії та надати Україні більше зброї, яка є необхідною, щоб зупинити російську терористичну державу.

10 січня 2023

02 січня 2023

24 грудня 2022

19 грудня 2022


Катар попередив про негативні наслідки недопуску його посадовців до Європарламенту

Катар відкинув звинувачення у причетності до корупційного скандалу в Європарламенті та попередив про негативні наслідки для постачання газу в разі заборони його чиновникам доступу  до ЄП.

18 грудня 2022


Голова Європарламенту закликає збільшувати фінансову і військову підтримку України

Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола закликає міжнародну спільноту збільшувати фінансову і військову підтримку України, яка захищає свою незалежність у війні з росією.


В ЄС досягли ключової угоди з реформування системи торгівлі викидами парникових газів

Європейський парламент та уряди країн-членів ЄС досягли домовленості щодо реформування системи торгівлі викидами (ETS) для подальшого скорочення викидів промисловістю та збільшення інвестицій в екологічно безпечні технології.

16 грудня 2022

15 грудня 2022

14 грудня 2022


Зеленський закликав Європарламент створити спецтрибунал для росії вже зараз

Президент Володимир Зеленський наполягає на створенні міжнародного спеціального трибуналу для притягнення російського керівництва до відповідальності вже зараз, не чекаючи завершення війни, та вважає за необхідне надалі зробити відповідну інституційну основу справедливості постійною.


Європарламент затвердив виділення Україні €18 мільярдів

Європейський парламент сьогодні без додаткового голосування або обговорення ухвалив у другому читанні рішення щодо виділення Україні надзвичайної макрофінансової допомоги у 2023 році (МФД+) в обсязі 18 мільярдів євро.

13 грудня 2022


Європарламент сьогодні розгляне звинувачення віцепрезидентки у корупції

Європейський парламент у вівторок проведе спеціальне слухання щодо звинувачень у корупції на адресу власного віцепрезидента від політичної групи Соціалістів та Демократів, та кількох службовців Європарламенту, яким висуваються підозри у протиправному лобіюванні інтересів, принаймні, однієї з країн Перської затоки. Відповідне розслідування було розпочато минулого тижня правоохоронними органами Бельгії.


Європарламент у четвер проведе голосування щодо виділення Україні €18 мільярдів

Європейський парламент розгляне запит від Ради ЄС щодо термінового розгляду питання про виділення Україні макрофінансової допомоги «+» у 2023 році в обсязі €18 мільярдів євро та, якщо такий запит буде підтриманий, проведе голосування стосовно ухвалення такого рішення 15-го грудня.

11 грудня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-