Донбас

10 грудня 2019

У Раді зареєстрували законопроєкт про особливий статус Донбасу

У Верховній Раді 10 грудня зареєстрували законопроєкт №2569 “Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Die Presse про саміт у Парижі: Москва хоче зберегти свій вплив на Донбасі

Участь у саміті "нормандської четвірки" дала змогу президенту РФ Володимиру Путіну продемонструвати готовність до переговорів щодо врегулювання конфлікту на сході України, хоча мета Москви залишається у збереженні свого впливу на Донбасі.

"Голос" не підтримає продовження дії закону про особливий статус Донбасу — Рахманін

Президент РФ Володимир Путін наполягає, аби процес урегулювання конфлікту на Сході України відбувався спираючись на закон про особливий статус, а будь-яка пропозиція від нього є небезпечною.

Окупанти на Донбасі активно тренують снайперів - розвідка

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування продовжує здійснювати заходи, спрямовані на підвищення бойової спроможності - готує спайперів.

Особливий статус Донбасу та амністія: КСУ вирішує, чи відкривати справи

Конституційний суд у ході засідання Великої палати у вівторок вирішить, чи відкривати провадження у справі за поданням 53 нардепів щодо конституційності законів про особливий статус Донбасу та амністію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-