Сежурне

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 квітня 2024


Франція евакуює родини своїх дипломатів з Ірану

Громадянам Франції рекомендовано утриматися від поїздок до Ірану, Лівану, Ізраїлю та палестинських територій. Міністр закордонних справ Стефан Сежурне оголосив про рішення повернути родини дипломатів з Тегерана та заборонити поїздки французьких чиновників до цих країн.


У Росії викликали французького посла, щоб розповісти про «неприпустимі заяви» Сежурне

МЗС РФ викликало посла Франції в Росії П'єра Леві, щоб поінформувати про «неприйнятність» заяв французької влади. Йдеться про слова міністра закордонних справ Стефана Сежурне, який на початку тижня заявив, що розмови з Москвою більше не в інтересах його країни.

08 квітня 2024


Розмови з російськими офіційними особами більше не в інтересах Франції - Сежурне

Глава французького МЗС Стефан Сежурне заявив, що Франція більше не зацікавлена в розмовах з російськими чиновниками. Йдеться про телефонну бесіду, яку його колега, міністр збройних сил Себастьян Лекорню, провів з російським міністром оборони Сергєєм Шойгу.

02 квітня 2024

06 березня 2024

23 лютого 2024


Росія свідомо обрала війну, що вже має наслідки для всього світу - глава МЗС Франції

Міністр Європи та закордонних справ Франції Стефан Сежурне заявив, що Росія не лише свідомо завдає страждань українському народу, а також навмисне загострює світову продовольчу та енергетичну кризу.

16 лютого 2024


Перемога РФ лише заохотить Путіна переслідувати «експансіоністську химеру» - глава МЗС Франції

Міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне пояснив співвітчизникам, до яких наслідків може призвести гібридна війна Путіна в Європі, а також чому необхідно підтримувати Україну за будь-яку ціну та не піддаватися зневірі.

11 лютого 2024


Глава МЗС Франції - про ідею Каллас: Уважно розглядаємо усі пропозиції щодо допомоги Україні

Міністр Європи та закордонних справ Франції Стефан Сежурне вважає, що європейці повинні робити більше для власної безпеки та для допомоги Україні. Тож усі пропозиції, зокрема й ідея очільниці естонського уряду Каї Каллас про військову підтримку Україні, - на столі переговорів.

21 січня 2024


Глава МЗС Франції - про допомогу Україні: Росія грає на слабкості та втомі наших союзників

У своєму першому після початку роботи в уряді інтерв'ю міністр Європи та закордонних справ Франції Стефан Сежурне назвав питання України довгостроковим пріоритетом та заявив, що його відомство готує низку заяв для президента Макрона під час його візиту в Київ у лютому.

16 січня 2024

13 січня 2024


Франція налаштована посилювати спроможність України виробляти озброєння на своїй землі - глава МЗС

Франція зберігатиме свою налаштованість у підтримці Збройних сил України, постачання їм озброєння, а також посилення спроможностей нашої держави виробляти озброєння на своїй землі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-