Позбавлення мандата

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 грудня 2023


У Литві депутата через кнопкодавство на 10 років позбавили права обиратись

Парламент Литви відкликав мандат депутата Пятраса Гражуліса за порушення присяги, позбавивши його можливості балотуватися на вибори до парламенту або на посаду президента протягом наступних 10 років.

24 вересня 2023

07 серпня 2023

31 липня 2023

27 липня 2023

16 березня 2023

01 березня 2023

03 лютого 2023


Зеленський відповів на петицію про позбавлення мандатів депутатів від колишньої ОПЗЖ

Президент України Володимир Зеленський доручив Голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку опрацювати петицію щодо позбавлення мандатів всіх народних депутатів від забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя».

02 лютого 2023


ВР на найближчому засіданні планує позбавити мандатів ще трьох депутатів ОПЗЖ - Кондратюк

Верховна Рада на найближчому засіданні позбавить депутатських мандатів Наталію Королевську, Юрія Солода та Олега Волошина, обраних від забороненої політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

29 січня 2023


Королевська, Солод і Волошин написали заяви про складання депутатських мандатів — ЗМІ

Народні депутати Наталія Королевська та Юрій Солод, які є подружжям і були обрані до парламенту від забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя», написали заяви про складання мандатів.

12 січня 2023


У ВР зареєстровані проєкти постанов щодо припинення повноважень Медведчука, Деркача, Козака та Кузьміна

У Верховній Раді зареєстровані проєкти постанов щодо дострокового припинення повноваження народних депутатів України Віктора Медведчука, Андрія Деркача, Тараса Козака та Рената Кузьміна.


У ВР планують позбавити мандатів Медведчука, Деркача, Козака та Кузьміна на найближчому засіданні

Верховна Рада на своєму найближчому планерному засіданні достроково припинить повноваження народних депутатів Віктора Медведчука, Андрія Деркача, Тараса Козака та Рената Кузьміна.

09 січня 2023

04 січня 2023

27 листопада 2022


Зараз немає законних підстав забрати мандати у депутатів-утікачів — Стефанчук

Верховна Рада прагне позбавити мандатів народних депутатів, які втекли з України до початку повномасштабного російського вторгнення, але це можна зробити виключно за підставами, визначеними Конституцією.

09 листопада 2022


ЦВК отримала документи про припинення депутатських мандатів Рабіновича й Васильковського

ЦВК отримала постанови Верховної Ради про дострокове припинення депутатських повноважень Ігоря Васильковського та Вадима Рабиновича, однак не стала оголошувати проміжні вибори та визнавати обраним парламентарієм наступного за списком.

03 листопада 2022

28 жовтня 2022


Раді пропонують позбавити мандатів Рабіновича та Васильковського

Голова Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Сергій Кальченко зареєстрував у парламенті два проєкти постанов про дострокове припинення повноважень народних депутатів Вадима Рабіновича та Ігоря Васильковського у зв‘язку з припиненням громадянства України.

02 жовтня 2022

01 липня 2022


Намірами зруйнувати співпрацю ОБСЄ з Україною росія сама себе ізолює – Цимбалюк

Заблокувавши продовження мандату Координатора проєктів ОБСЄ в Україні, росія намагається зруйнувати співпрацю Організації з Україною, однак це радше навпаки приведе до ізоляції рф в ОБСЄ.

08 червня 2022


У «Слузі народу» просять Раду позбавити Ковальова мандата

У парламентській фракції "Слуга народу" визнали, що їхній колишній колега Олексій Ковальов став колаборантом російських загарбників, та проситимуть Верховну Раду позбавити його мандата, а Генпрокуратуру й СБУ - передати справу до суду.

14 травня 2022


Для позбавлення мандатів депутатів із колишньої ОПЗЖ треба змінити Конституцію - Корнієнко

Для позбавлення мандатів народних депутатів фракції “Опозиційна платформа - За життя”, яка припинила існування в парламенті, необхідно внести зміни до Конституції. Проте у період воєнного стану це зробити неможливо.

27 квітня 2022


Раді пропонують позбавити мандатів Медведчука, Козака та Рабіновича

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови, що передбачає позбавлення депутатських мандатів членів забороненої проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, Тараса Козака, Вадима Рабіновича, Олександра Качного.

15 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-