Пенні Пріцкер

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 лютого 2024


Для майбутнього України важливо повернути біженців і реінтегрувати ветеранів - Пріцкер

Для подальшого економічного розвитку України вкрай важливо створити умови щодо повернення додому біженців, а також забезпечити реінтеграцію ветеранів у соціальне життя та бізнес.

22 січня 2024


Пріцкер - про експорт Чорним морем: Інвестиції допомогли б Україні заробляти ще до $5 мільярдів на рік

Спецпредставниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер вважає, що підтримка української економіки Сполученими Штатами є не менш важливою для перемоги над Росією, ніж військова допомога.

15 січня 2024


Україна в економіці, реформах та стійкості досягає неможливого - Пріцкер

Спецпредставниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер вважає, що Україна досягає значних успіхів, зокрема, в економічній сфері, ухваленні антикорупційного законодавства, а також щоденній стійкості пересічних громадян.

12 січня 2024


Зеленський зустрівся зі спецпредставницею США з питань відновлення України

Президент Володимир Зеленський висловив подяку Джозефу Байдену, а також Конгресу і народу США за допомогу Україні та заявив про налаштованість підтримувати таку ж динаміку розвитку українсько-американських відносин, яка була минулого року.


Спецпредставниця США з відновлення: Ми зосередженні на тому, як Україні бути більш самодостатньою

У переговорах із українським урядом спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер зосереджена на тому, як нашій країні бути більш самодостатньою.


Україні важливо зберегти темп зростання та залучити інвестиції - спецпредставниця США з відбудови

Спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер залучатиме більше приватного сектору, який має справжню зацікавленість в співпраці й потенціалі України. Саме тому державі потрібно зберегти темп економічного зростання.


Кубраков і Пріцкер обговорили розвиток українського експорту та логістичних шляхів

У Міністерстві відновлення відбулася зустріч спеціальної представниці США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер із представниками найбільших українських компаній-експортерів.


Стефанчук і депутати ВР обговорили з Пріцкер подальшу допомогу США

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і представники депутатських фракцій під час зустрічі зі спеціальною представницею США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та очолюваною нею делегацією обговорили подальшу фінансову й військову підтримку з боку США.

11 січня 2024

13 грудня 2023


Шмигаль обговорив зі спецпредставницею США посилення економічної стійкості України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив посилення економічної стійкості України під час онлайн-зустрічі зі спецпредставницею США з питань економічного відновлення Пенні Пріцкер.

07 грудня 2023


Умєров обговорив із Пріцкер закупівлі та виробництво зброї зі США

Міністр оборони Рустем Умєров разом з міністром стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним провели зустріч зі спецпредставником США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер, де йшлося про залучення американського бізнесу до спільного виробництва зброї.

16 жовтня 2023


Зеленський зустрівся зі спецпредставницею США - обговорили захист енергооб’єктів України

Президент Володимир Зеленський і спеціальна представниця Сполучених Штатів Америки з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер під час зустрічі обговорили захист української енергетичної інфраструктури.


Спецпредставниця США з відновлення економіки: Звикайте бачити мене в Україні

Спеціальна представниця США з питань відновлення економіки України Пенні Пріцкер має намір часто відвідувати нашу країну для налагодження відносин між американськими інвесторами та українським урядом і бізнесом.

03 жовтня 2023


Призначення Пріцкер доводить, що США не залишать Україну й після перемоги - Маркарова

Введення в США нової посади спецпредставника з питань економічного відновлення України та призначення на неї успішної Пенні Пріцкер свідчить, що Америка серйозно націлена на підтримку України як до перемоги, так і після – в період її відбудови.

25 вересня 2023

20 вересня 2023


Зеленський обговорив із спецпредставницею США пріоритетні для відбудови області України

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із спеціальним представником Президента США з відновлення України Пенні Пріцкер, під час якої обговорили підтримку найбільш перспективних галузей української економіки.

14 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-