Олександр Мотузяник

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

03 листопада 2022

05 липня 2022


Міноборони не фіксує поблизу кордонів додаткових наступальних угруповань ворога

У Гомельській області підрозділи Державного прикордонного комітету білорусі проводять тренування з бойової готовності, загроза застосування ракетного озброєння та завдання авіаційних ударів з території цієї країни також зберігається. Водночас, ні в білорусі, ні в Брянській та Курській областях росії не спостерігається формування додаткових наступальних угруповань.

28 червня 2022


Загроза з білорусі: розвідка не зафіксувала наступальних угруповань, росія готує ДРГ

Українська розвідка не фіксує формування на території білорусі наступального російського угруповання, та водночас спостерігається підготовка ДРГ за участю білоруських військовослужбовців.


Ворог намагається втримати сухопутний коридор до Криму - Міноборони

Основною метою російської федерації нині є вихід на адмінкордони Луганської та Донецької областей, утримання сухопутного коридору з окупованим Кримським півостровом та захоплених районів Запорізької і Херсонської областей, а також блокування морських комунікацій України у північно-західній частині Чорного моря.

24 червня 2022


Ворог має певні тактичні успіхи на окремих ділянках завдяки перевазі в артилерії – Мотузяник

Попри дедалі більші втрати особового складу та техніки, загарбники переважають сили оборони України на окремих напрямках в артилерії у кілька разів, що дає їм змогу здобувати певні тактичні успіхи.

22 червня 2022


Найгарячішою ділянкою фронту є Сєвєродонецьк, ворог наступає з кількох напрямків - Міноборони

російські загарбники продовжують докладати зусилля, аби вийти на адмінкордони Луганської та Донецької областей, утримати сухопутний коридор з окупованим Кримським півостровом. Крім того, ворог здійснив 15 літако-вильотів для завдання авіаційних ударів по об’єктах на території Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Одеської областей.

21 червня 2022

17 червня 2022

13 червня 2022

10 червня 2022


Оборона Києва тільки посилюється, бо росія може повторити сухопутний наступ – Мотузяник

росія не відмовилась від стратегічного плану знищити державність України, тому повторну спробу наступу на Київ відкидати не можна. Наразі столиця і підступи до неї добре укріплюється.

08 червня 2022

06 червня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-