Київський безпековий форум

06 вересня 2023

05 вересня 2023


Ексдиректор ЦРУ: Єдине «досягнення» Росії за зимовий наступ – знищення Бахмута

Під час протистояння військовій агресії Росії український народ продемонстрував неймовірну здатність мобілізуватися і протистояти ворогу, і це викликає захоплення в усього світу. Натомість єдине «досягнення» військ РФ під час зимового наступу – знищення і захоплення міста Бахмут.

26 травня 2023


Перемога України буде також успіхом демократії – Карпентер

Війна в Україні відбувається в рамках протистояння демократичної та авторитарної систем, тому важливим є забезпечення перемоги України у розв’язаній Росією проти неї війні, що і буде доказом успішності демократії.

25 травня 2023

26 березня 2023


Рішення путіна про ядерну зброю в білорусі порушує домовленості про нерозповсюдження - КБФ

Рішення путіна про розміщення ядерної зброї в окупованій білорусі порушує весь корпус міжнародних домовленостей про нерозповсюдження ядерної зброї – від договірних зобов’язань і рішень РБ ООН до Будапештського меморандуму.

23 січня 2023

02 листопада 2022


рф намагається протистояти занепаду через агресивну геополітичну поведінку - професор

путінська росія, яка залишається колоніальною імперією, має великі проблеми із самоідентифікацією, тому намагається протистояти занепаду через агресивну геополітичну поведінку і протиставленні себе Заходу.

19 жовтня 2022

29 червня 2022

11 червня 2022


Перспектива членства України в ЄС не залишить путіну жодного шансу на перемогу – Кондратюк

Отримання Україною статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу допоможе розірвати ланцюг війни з росією і наблизити Україну до її стратегічної мети – бути членом ЄС і НАТО.

14 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-