Київський безпековий форум

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 березня 2024


Огризко - про мирні переговори з РФ: З путінським режимом це неможливо

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає, що з нинішнім кремлівським режимом неможливо провести жодні мирні переговори, тому зараз доцільніше зосередитися на майбутньому Росії і формах існування нової держави на цій території.


Стефанішина: На складах США готові пакети військової допомоги Україні, але немає рішення Конгресу

На складах Сполучених Штатів уже кілька місяців готові і другий, і третій пакети військової допомоги Україні, водночас Конгрес досі не схвалив рішення про їх фінансування.

21 березня 2024


Путін не досяг жодної стратегічної цілі в Україні - голова Військового комітету НАТО

Росія відчайдушно намагається створити образ сили, але жодна пропаганда не може приховати те, що російський диктатор Володимир Путін не досяг жодної зі своїх стратегічних цілей, а також усі ті труни, які повертаються з війни в Україні до РФ.


В Україну прибув голова Військового комітету НАТО - вперше від початку повномасштабної війни

Голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, який вперше від початку повномасштабної війни прибув до Києва, заявив, що члени Північноатлантичного альянсу роблять усе, щоб Україна стала членом НАТО.

21 листопада 2023

08 листопада 2023

23 жовтня 2023

12 жовтня 2023

06 вересня 2023

05 вересня 2023


Ексдиректор ЦРУ: Єдине «досягнення» Росії за зимовий наступ – знищення Бахмута

Під час протистояння військовій агресії Росії український народ продемонстрував неймовірну здатність мобілізуватися і протистояти ворогу, і це викликає захоплення в усього світу. Натомість єдине «досягнення» військ РФ під час зимового наступу – знищення і захоплення міста Бахмут.

26 травня 2023


Перемога України буде також успіхом демократії – Карпентер

Війна в Україні відбувається в рамках протистояння демократичної та авторитарної систем, тому важливим є забезпечення перемоги України у розв’язаній Росією проти неї війні, що і буде доказом успішності демократії.

25 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-