Дар’я Герасимчук

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

25 травня 2024

06 березня 2024

07 грудня 2023


Герасимчук - про евакуацію родин із дітьми: Потрібна лагідна, але рішуча політика

Радниця-уповноважена Президента з прав дитини Дар'я Герасимчук закликає людей, які проживають на окупованих територіях і територіях ведення активних бойових дій, евакуюватися заради порятунку їх дітей.


Росіяни мають абсолютно чітку геноцидну політику щодо українських дітей - Герасимчук

Уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук наголосила, що росіяни мають абсолютно чітку та сплановану геноцидну політику щодо українських дітей.

30 жовтня 2023

18 серпня 2023

31 травня 2023

30 травня 2023


Росіяни під час медоглядів вигадують діагнози українським дітям для депортації в РФ – Герасимчук

На тимчасово окупованих територіях росіяни проводять медичні огляди дітей, після чого у здорових малюків з’являються діагнози, і батьків змушують надати згоду на їх вивезення на так зване лікування чи реабілітацію до росії.

28 квітня 2023


Герасимчук розповіла у Радбезі ООН, як росія «перевиховує» українських дітей

Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук продемонструвала членам Радбезу ООН у п’ятницю відеозапис зі свідченнями українських дітей, які перебували в російських таборах і були повернуті на Батьківщину.

17 березня 2023


Ордер МКС на арешт путіна підтверджує депортацію росією українських дітей - Герасимчук

Рішення МКС щодо ордера на арешт президента росії володимира путіна та російської дитячої омбудсменки марії львової-бєлової є історичною подією і засвідчує саме депортацію та примусове пенеміщення, а не так звану "евакуацію" українських дітей росією.

30 вересня 2022


Через війну 685 дітей залишилися без батьківського піклування

Більшість із майже чотирьох тисяч дітей, які залишилися без батьківського піклування після початку повномасштабної війни росії проти України, влаштовуються під опіку рідних і близьких або в інші форми виховання.

01 серпня 2022

23 липня 2022

20 липня 2022

05 липня 2022


Понад тисяча українців пройшли навчання, аби прийняти дітей без піклування в сім’ї

Понад тисяча українців пройшли всі етапи відбору та спеціальне навчання у межах програми «Дитина не сама», щоб бути готовими прийняти у свої сім’ї дітей, які під час війни з різних причин залишилися без піклування дорослих.

01 червня 2022


В Україні хочуть створити єдиний реєстр дітей, зниклих безвісти або депортованих

В Україні необхідно об’єднати дані та створити єдиний реєстр дітей, зниклих безвісти за особливих обставин, включно з примусово депортованими, переміщеними та зниклими дітьми під час військового вторгнення росії на територію України.

23 березня 2022


Війна в Україні: батькам радять зробити дітям бірки з контактними даними і групою крові

Батьки або інші дорослі повинні зробити дітям спеціальні бірки із зазначенням їхніх імен, номерів телефонів родичів, адреси проживання, а також групи крові та хронічних захворювань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-