Дар’я Герасимчук

30 вересня 2022


Через війну 685 дітей залишилися без батьківського піклування

Більшість із майже чотирьох тисяч дітей, які залишилися без батьківського піклування після початку повномасштабної війни росії проти України, влаштовуються під опіку рідних і близьких або в інші форми виховання.

01 серпня 2022

23 липня 2022

20 липня 2022

05 липня 2022


Понад тисяча українців пройшли навчання, аби прийняти дітей без піклування в сім’ї

Понад тисяча українців пройшли всі етапи відбору та спеціальне навчання у межах програми «Дитина не сама», щоб бути готовими прийняти у свої сім’ї дітей, які під час війни з різних причин залишилися без піклування дорослих.

01 червня 2022


В Україні хочуть створити єдиний реєстр дітей, зниклих безвісти або депортованих

В Україні необхідно об’єднати дані та створити єдиний реєстр дітей, зниклих безвісти за особливих обставин, включно з примусово депортованими, переміщеними та зниклими дітьми під час військового вторгнення росії на територію України.

23 березня 2022


Війна в Україні: батькам радять зробити дітям бірки з контактними даними і групою крові

Батьки або інші дорослі повинні зробити дітям спеціальні бірки із зазначенням їхніх імен, номерів телефонів родичів, адреси проживання, а також групи крові та хронічних захворювань.

07 грудня 2021


В Україні потрібно створити ефективну школу батьківства — радниця Президента

Правильна підтримка і вчасне виявлення сімей у складних життєвих обставинах, реформа деінституціоналізації та ранній розвиток кожної дитини в Україні наразі є пріоритетами, які підтримує Президент Володимир Зеленський.

30 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-