Війна в Україні: батькам радять зробити дітям бірки з контактними даними і групою крові

Війна в Україні: батькам радять зробити дітям бірки з контактними даними і групою крові

Укрінформ
Батьки або інші дорослі повинні зробити дітям спеціальні бірки із зазначенням їхніх імен, номерів телефонів родичів, адреси проживання, а також групи крові та хронічних захворювань.

Про це розповіла радник-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук в ефірі телемарафону UAразом, повідомляє Укрінформ.

«Звертаюся зараз до всіх батьків, до всіх дорослих! Маєте потурбуватися про те, щоб у разі травми чи в разі, якщо дитині знадобиться медична допомога, у дитини із собою була вся необхідна інформація про неї, якщо батьків не виявиться поруч. Це - спеціальні бірки, які можна виготовити для дитини і повісити на шию дитини, на ручку, покласти в усі можливі кишені в наплічнику, в одязі, де будуть чітко зазначені такі дані: прізвище, ім’я, по батькові дитини, рік народження, контактні дані когось із дорослих – батьків або інших родичів в інших містах, декілька таких мобільних телефонів, адреса, за якою дитина проживала, а також обов’язково група крові дитини і перелік хронічних захворювань», - підкреслила вона.

Герасимчук пояснила, що такі дані, зокрема, прискорять надання медичної допомоги дитині у разі поранення.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Офісу генерального прокурора, російські війська станом на ранок 23 березня вбили в Україні 121 дитину та більше 167 поранили.

Фото: CTK Photo

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-