Андрій Смирнов

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

27 червня 2024

28 травня 2024


Суд призначив запобіжний захід ексзаступнику керівника ОП Смирнову - заставу в 10 мільйонів

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді 10 млн гривень застави колишньому заступнику керівника Офісу Президента, підозрюваному в незаконному збагаченні на 15,7 млн грн.

31 серпня 2023


Україна наполягає на створенні трибуналу щодо РФ через рішення Генасамблеї ООН

Для України залишається пріоритетним створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності керівництва РФ за злочин агресії через рішення Генеральної Асамблеї ООН, водночас розглядається загалом три моделі.

21 серпня 2023


В ОП пояснили, чому Україні не підходить гібридна модель спецтрибуналу для РФ

Україна з партнерами продовжує обговорювати три можливі моделі створення Спеціального міжнародного трибуналу для притягнення російського керівництва до відповідальності за злочин агресії, однак виступає проти гібридного, який пропонує увести цей механізм в українську судову систему.

27 квітня 2023

04 березня 2023


В ОП розраховують, що світ згуртується навколо створення спецтрибуналу для путіна

В Офісі Президента розраховують, що світ зможе згуртуватися навколо створення спецтрибуналу із засудження злочину агресії проти України з боку президента рф володимира путіна і його оточення.

01 березня 2023


Очільник Міжнародної асоціації юристів підтримав створення спецтрибуналу для росії - ОП

Виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів Марк Елліс заявив про свою підтримку ініціативи створення Спеціального міжнародного трибуналу для розслідування злочину агресії рф.

28 лютого 2023


В ОП обговорили створення спецтрибуналу для росії з правозахисниками Human Right Watch

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов провів зустріч із представниками правозахисної організації Human Right Watch, де обговорили створення спеціального міжнародного трибуналу, який судитиме російське військове та політичне керівництво.

27 лютого 2023

10 лютого 2023


В ОП розповіли про два прийнятні способи створення трибуналу проти російського керівництва

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов на зустрічі з французькими журналістами розповів про найбільш бажані для України шляхи створення міжнародного трибуналу.

07 лютого 2023


В ОП сподіваються, що питання з групою експертів з відбору суддів КСУ вирішиться найближчим часом

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов розраховує на вирішення питання або знаходження компромісу щодо сьомого члена в дорадчій експертній групі з відбору кандидатів на посади суддів Конституційного Суду найближчим часом.

08 грудня 2022


В ОП пояснили, чому для покарання путіна за агресію потрібен спецтрибунал

Міжнародний кримінальний суд не зможе мати належної юрисдикції в розслідуванні злочину агресії росії, тому єдиним способом притягти вище російське керівництво до відповідальності є створення спеціального трибуналу.

28 листопада 2022

20 жовтня 2022


Для створення спецтрибуналу розглядається багатосторонній договір – ОП

Існує кілька механізмів створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення росії до відповідальності за злочини в Україні. Зараз робочим варіантом є багатосторонній договір з країнами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-