Понад тисяча тергромад приєдналися до системи “Соціальна громада” - Мінсоцполітики

Понад тисяча тергромад приєдналися до системи “Соціальна громада” - Мінсоцполітики

Укрінформ
Понад тисяча територіальних громад приєдналися до Програмного комплексу "Інтегрована інформаційна система "Соціальна громада".

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у Телеграм-каналі Міністерства соціальної політики України.

Зазначається, що Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органам соціального захисту населення, що спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців територіальних громад, особливо віддалених від органів соціального захисту населення.

“Вже більше тисячі територіальних громад приєднались до Програмного комплексу та мають можливість надавати соціальну підтримку своїм мешканцям із застосуванням електронних сервісів”, - ідеться в повідомленні.

Як поінформувала міністр соціальної політики України Марина Лазебна, на сьогодні є близько 40 працюючих державних соціальних програм, які включають 67 видів державної соціальної допомоги.

“У громадах проживає понад 7 мільйонів сімей, які можуть звертатись за тією чи іншою допомогою. Звичайно, самотужки громадам опанувати такий обсяг процесів, а тим більше автоматизувати їх, забезпечити ефективну взаємодію з органами соціального захисту населення та Національною соціальною сервісною службою, важко. Тому для того, щоб забезпечити безперервність соціального захисту людей, Мінсоцполітики надає допомогу громадам в організації всіх процесів соціального захисту та впровадженні електронних сервісів. Зокрема, допомагаємо громадам впровадити програмний комплекс “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”, - пояснила Лазебна.

Читайте також: У підключених за інтернет-субвенцією закладах обіцяють безкоштовний інтернет до кінця року

Як відомо, Програмний комплекс "Інтегрована інформаційна система "Соціальна громада" — це клієнт-серверний WEB-додаток, розроблений з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальних громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-