Тергромада

20 березня 2019

ОТГ Житомирщини напрацьовують механізми управління твердими відходами

Представники шести об’єднаних територіальних громад Житомирщини представили свої напрацювання у сфері управління твердими побутовими відходами (ТПВ), а також вивчатимуть економічні аспекти тарифоутворення та інвестиційного фінансування у цій галузі.

19 березня 2019

На Одещині презентували здобутки децентралізації і обговорили плани на рік

В Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 19 березня відбулося прес-кафе «Зрада чи перемога: децентралізація у 2019 році та підсумки діяльності ОТГ області у 2018 році».

18 березня 2019

На Буковині відкриють поліцейські та пожежні станції задля безпеки громадян в ОТГ

У Чернівцях рятувальники та поліцейські обговорили проблеми захисту в об'єднаних територіальних громадах, дійшовши висновків, що доцільними є відкриття поліцейських, пожежних станцій та вдосконалення системи оповіщення населення.

15 березня 2019

"Сонячне дерево" у Лосинівській ОТГ роздаватиме Wi-Fi та заряджатиме телефони

У Лосинівській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області встановили "сонячне дерево", яке складається з маленьких сонячних батарей, а відтак, роздаватиме Wi-Fi, заряджатиме телефони й освітлюватиме територію.

У Рівному обговорили реформування районів і нові функції для ОТГ

Спроможність об’єднаних територіальних громад взяти на себе ті чи інші функції в умовах реформування районів обговорили у Рівному учасники засідання за круглим столом «Новий адміністративно-територіальний устрій України та місце в ньому Рівненщини».

13 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-