Мінсоцполітики

03 квітня 2020

В Україні стартував проєкт із забезпечення соціально незахищених людей продуктами

В Україні стартував спільний проєкт Міністерства соціальної політики та корпорації «АТБ» із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування. Він триватиме із 3 до 23 квітня поточного року.

02 квітня 2020

У Мінсоцполітики та Мінмолодьспорту призначили заступників міністрів із євроінтеграції

Кабінет міністрів призначив Тетяну Сальнікову заступником міністра соціальної політики та Валерія Жалдака заступником міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції.

Під час карантину виплати допомоги для малозабезпечених продовжують без подання документів

На період карантину строк виплати раніше призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям продовжується без подання необхідних документів до органів соціального захисту населення.

01 квітня 2020

30 березня 2020

23 березня 2020

20 березня 2020

АТБ роздасть мільйон продуктових наборів — Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики та Національна мережа продуктових магазинів «АТБ» спільно з обласними та Київською державними адміністраціями розпочинають проєкт забезпечення вразливих верств населення продуктами у період карантину.

16 березня 2020

12 березня 2020

Уряд звільнив двох заступників міністра соцполітики

Кабінет міністр ухвалив розпорядження про звільнення Наталії Ненюченко з посади першого заступника міністра соціальної політики та Сергія Ніжинського - з посади заступника міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції.

06 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}