За проєктом «Мале карпатське коло» на Львівщині відремонтують і збудують 39 об’єктів

За проєктом «Мале карпатське коло» на Львівщині відремонтують і збудують 39 об’єктів

Укрінформ
За проєктом «Мале карпатське коло» заплановано ремонт та будівництво 39 об’єктів на автодорогах місцевого значення на загальну суму 4,13 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«У межах реалізації проекту «Мале карпатське коло» департаментом дорожнього господарства Львівської ОДА заплановано ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт по місцевим дорогам становить 4,13 млрд гривень», – йдеться у повідомленні.

За словами заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, заплановано капітально відремонтувати 116,3 км доріг загального користування місцевого значення, збудувати 7,5 км нових доріг що з’єднають Львівську, Закарпатську та Івано-Франківську області, та перебудувати 26 мостів. Всі об’єкти проєктуються за єдиним стандартом з велодоріжкою, тротуаром, освітлення, з шириною проїзної частини не менше 7-8 м.

«У 2022 році ми завершимо всі проєктні роботи та проведемо процедури закупівлі по майже всіх об’єктах. Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА як замовник робіт з ремонту місцевих доріг, які включено в проєкт «Мале карпатське коло», буде готовий виконати роботи в межах цього проєкту на суму 2,2 млрд гривень. Насамперед плануємо розпочати роботи на всіх мостах та на об’єктах нового будівництва, які з’єднають Львівщину з Закарпаттям та Івано-Франківськом. Також буде продовжено роботи на розпочатих цього року ділянках», – сказав Бучко.

Читайте також: Для «Малого карпатського кола» збудують 20 кілометрів нових доріг

Щодо нового будівництва, то заступник голови ОДА зазначив, що вже виготовлено передпроєктну документацію на будівництво нових доріг, що з’єднають Львівщину з Закарпатською та Івано-Франківською областями.

Як повідомляв Укрінформ, одночасно зі створенням «Малого карпатського кола», за програмою Президента «Велике будівництво» у 2021-2022 роках відремонтують 600 км прикордонних доріг, що зробить курорти і туристичні центри регіону доступними для іноземних туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-