Львівщина

21 вересня 2023


Катування в Самбірському ТЦК: суд відправив підозрюваного під цілодобовий домашній арешт

Суд обрав запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт для заступника начальника одного з відділів Самбірського районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який підозрюється у катуванні та незаконному утриманні осіб.

20 вересня 2023


Катування у Самбірському ТЦК: двом працівникам повідомили про підозру

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру заступнику начальника одного з відділів Самбірського районного ТЦК та СП, а також військовослужбовцю-водію цього відділу у катуванні та незаконному позбавленні волі.

19 вересня 2023

14 вересня 2023

13 вересня 2023


У колонії на Львівщині викрили в’язня – агента ФСБ

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили агента ФСБ, який, відбуваючи покарання у виправній колонії у Львівській області, сприяв ворогу в підготовці повітряної атаки на військову та критичну інфраструктуру регіону.

06 вересня 2023

03 вересня 2023

31 серпня 2023


На Львівщині стартувала американсько-українська місія з протезування

Американські спеціалісти в центрі реабілітації Superhumans розпочали навчальну місію з протезування українців, які постраждали від війни - військових та цивільних. В межах проєкту понад 30 пацієнтів зможуть отримати сучасні протези.

30 серпня 2023

29 серпня 2023

27 серпня 2023

26 серпня 2023

24 серпня 2023


На Львівщині затримали заступника командира військової частини, якому солдати будували маєток

Працівники Державного бюро розслідувань викрили на системних зловживаннях заступника командира однієї з військових частин Львівської області, зокрема за його вказівкою підлеглі будували йому двоповерховий будинок.

23 серпня 2023


На найвищому флагштоці Львівщини підняли двадцятип’ятиметровий прапор України

Біля Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на найвищому флагштоці Львівщини урочисто підняли Державний Прапор та презентували бойові стяги військових бригад області.

21 серпня 2023

19 серпня 2023

18 серпня 2023


На Львівщині археологи знайшли велику культову споруду княжих часів

У Львівській області в історико-культурному заповіднику "Стільське городище" на території городища-святилища в урочищі "Печера", що поблизу села Ілів, провели археологічні розкопки, в результаті яких виявили, зокрема, залишки культової споруди, ймовірно Х ст.


На Львівщині презентували проєкт з реабілітації військових спортом

У Львівській області запускають проєкт "Ліга Нескорених", що має на меті допомогти захисникам, які зазнали поранень, та їх сім'ям пройти психологічну та фізичну реабілітацію засобами фізичної культури та спорту.

17 серпня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-