Дороги

21 листопада 2019

Президент взяв слово з мера Очакова, що той навесні збудує дорогу

Президент України Володимир Зеленський, який у ніч на 21 листопада побував в Очакові на Миколаївщині, констатував повну відсутність доріг у цьому курортному місці та взяв слово з мера, що навесні вона буде.

19 листопада 2019

18 листопада 2019

ЄІБ та ЄБРР профінансують проєкт з підвищення безпеки на дорогах України

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) нададуть по 75 млн євро на реалізацію проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”.

16 листопада 2019

14 листопада 2019

Рада передала частину акцизів на пальне до місцевих бюджетів

Верховна Рада України ухвалила правку до Бюджетного кодексу України щодо передачі частини акцизів на пальне до джерел фінансування місцевих бюджетів, внаслідок чого фінансування Дорожнього фонду у 2020 році скоротиться майже на 8 млрд гривень.

13 листопада 2019

12 листопада 2019

Рада запровадила середньострокове планування розвитку автодоріг

Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» з метою запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування.

Безпека на дорогах: ЄС надасть Україні три мільйони євро техдопомоги

Представництво Європейського Союзу в Україні найближчим часом спільно з Мінінфраструктури України запустить проєкт з техдопомоги на 3 мільйони євро, частиною якого стануть заходи з підвищення безпеки на дорогах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-