Дороги

02 серпня 2021

30 липня 2021


У Чернівцях після вчорашньої зливи утворилися провалля на дорогах

У Чернівцях унаслідок потужної зливи, яка пройшла 29 липня, утворилося 4 провалля на дорогах, 14 доріг потребують термінового грейдерування та очищення, на трьох вулицях підтоплено будинки, а найбільше містяни скаржилися на відсутність електропостачання.


«Велике будівництво» об'єднає приморські міста у Миколаївську Рів'єру

Найближчим часом має розпочатися об'єднання однією дорогою всіх приморських міст і селищ Миколаївської області в одну так звану Миколаївську Рів'єру. Будівництво дороги буде проходити за програмою президента «Велике будівництво».

29 липня 2021

28 липня 2021


У Херсоні завершили спорудження частини шляхопроводу «ХБК-Таврійський»

У Херсоні на будівництві надважливого для регіону шляхопроводу «ХБК-Таврійський», яке проходить за програмою президента «Велике будівництво», завершені роботи з бетонування прогонової будови Е1Р.

27 липня 2021


Біля Бердичева будують дворівневу розв'язку для маршруту Київ – Кишинів

Під Бердичевом на Житомирщині будують нову дворівневу транспортну розв’язку на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Загалом протягом року відремонтують близько 50 км цієї дороги.

26 липня 2021


На Харківщині відремонтують дорогу до санаторію «Березівські мінеральні води»

У Харківській області у 2021 році за програмою Президента «Велике будівництво» дорожники відремонтують трасу Т-21-12 Пересічне – Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію «Березівські мінеральні води».


На Донеччині будують автодорогу Маріуполь - Урзуф

На Донеччині за президентською програмою «Велике будівництво» триває будівництво ділянки автомобільної дороги Маріуполь – Урзуф; розпочато роботи з улаштування захисту підземних газопроводів.


На трасі Дніпро-Решетилівка завершують найбільший тунельний шляхопровід

У Полтавській області на будівництві траси Н-31 Дніпро-Решетилівка за програмою президента «Велике будівництво» завершуються роботи зі спорудження найбільшого в регіоні шляхопроводу тунельного типу.


Камери автофіксації порушень ПДР запрацюють ще у двох областях

На автомобільних дорогах Житомирської та Кіровоградської областей, а також у містах Кропивницький і Харків із 12:00 понеділка, 26 липня, запрацюють камери фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

24 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-