Наступного року в одному з найкращих музеїв Європи пройде виставка «Русь – вікінги на Сході»

Наступного року в одному з найкращих музеїв Європи пройде виставка «Русь – вікінги на Сході»

Укрінформ
У 2022 році в данському музеї Мозгорд, який вважається одним із найкращих у Європі, відбудеться виставка «Русь – вікінги на Сході».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики у Фейсбуці.

«За підтримки МКІП наступного року в Мозгорді, одному з найкращих музеїв Європи, пройде виставка «Русь – вікінги на Сході». Цей археологічний та етнографічний музей розміщений у передмісті данського Орхуса», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що про організацію виставки говорили під час зустрічі заступниці міністра культури та інформаційної політики Світлани Фоменко та директора музею Мадса Келера Хольста.

Фото: МКІП
Фото: МКІП

«Виставка дасть можливість показати історію України у європейському контексті, водночас українські музеї отримають новий міжнародний досвід», – заявила Фоменко.

У МКІП зазначили, що восени 2020 року музей Мозгорд звернувся до Національного музею історії України з пропозицією організовувати виставку.  

Читайте також: Виставки, артефакти й спадщина: Ткаченко поговорив з послом Данії

«Зараз йде активна її підготовка, зокрема відібрано експонати із фондів НМІУ та регіональних українських музеїв у Чернігові, Харкові та Житомирі. До підготовки виставки залучено також музеї країн Скандинавії, Балтії та Німеччини», – зазначається в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві біля арки Дружби народів встановили інсталяцію до проєкту Merman, який братиме участь у фестивалі Burning Man у США, штат Невада.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-