Туризм може втратити через пандемію понад 4 трильйони доларів – ООН

Туризм може втратити через пандемію понад 4 трильйони доларів – ООН

Укрінформ
У 2020 році міжнародний туризм і тісно пов'язані з ним галузі зазнали збитків розміром 2,4 трильйона доларів США. Аналогічну цифру очікують і цьогоріч.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє UN News

За інформацією авторів доповіді, представленої спільно із Всесвітньою туристичною організацією ООН (ЮНВТО), у період з січня до грудня 2020 року кількість іноземних туристів у світі скоротилася приблизно на один мільярд осіб, або на 73%. У першому кварталі 2021 року отримані дані вказують на зниження цього показника на 88%.

Експерти вважають, що відновлення туристичного сектора значно залежатиме від ступеня доступності вакцин проти COVID-19.

«Світу необхідні глобальні спільні зусилля щодо вакцинації», – заявила виконувачка обов'язків Генерального секретаря Конференції ООН з торгівлі й розвитку (ЮНКТАД) Ізабель Дюрант.

Читайте також: Австрія частково відкривається туристам – для України послаблень немає

Очікується, що туристичний сектор економіки буде відновлюватися найшвидше у таких країнах, як Франція, Німеччина, Швейцарія, Велика Британія й США. На думку експертів, навіть у розвинених країнах повного відродження іноземного туризму не слід очікувати раніше 2023 року.

Як повідомляв Укрінформ, Державне агентство розвитку туризму закликає українських готельєрів активніше вакцинуватися від COVID-19, адже це впливає на імідж України в туристичному світі. 

Фото: Robyn Beck, AFP

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-