Пандемія

09 березня 2021

08 березня 2021

07 березня 2021

06 березня 2021


Закарпаття з 8 березня - у «червоній» зоні

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила запровадити "червоний" рівень епідемічної небезпеки у Закарпатській області з 8 березня. 

05 березня 2021


Творці South Park зняли спецепізод про COVID-вакцинацію

Серед спеціальних епізодів американського сатиричного мультиплікаційного шоу South Park («Південний Парк») з’явилася серія про вакцинацію від коронавірусу. Мультфільм планують показати 10 березня.

04 березня 2021


Коронавірус у Європі: ВООЗ фіксує зростання після шести тижнів спаду

Глава Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ганс Клюге заявив, що в Європі спостерігається відновлення зростання нових випадків захворювання на коронавірус (COVID-19) після шеститижневого спаду.


У Нацбанку назвали головний ризик для макроекономічної стабільності України

Головним ризиком для макрофінансової стабільності є посилення карантиних обмежень в Україні та світі, оскільки пандемія все ще створює загрозу зниження ділової активності, охолодження споживчого та інвестиційного попиту.


Шмигаль пояснив, чому з деяких лікарень виписують пацієнтів із симптомами COVID-19

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що є випадки, коли пацієнтів, яких лікували від коронавірусу, виписують із лікарень із кисневою недостатністю, - лише тоді, коли необхідно звільнити місця для тяжких пацієнтів.

03 березня 2021


У Польщі - різкий стрибок інфікувань COVID-19

У Польщі спостерігається різке збільшення кількості інфікованих на коронавірус. За останню добу зафіксовано 15 698 нових випадків, що є найвищим показником з листопада минулого року.

02 березня 2021


Попри різке зростання COVID-випадків у Бельгії заперечують початок «третьої хвилі»

Попри різке зростання показника госпіталізації з COVID-19, яке відбулося в Бельгії минулої п’ятниці, провідний вірусолог країни Ів Ван Летем (Yves Van Laethem) не вважає це початком «третьої хвилі» коронавірусу та наголошує на тимчасовому характері сплеску хвороби.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-