Грузія скасувала вимогу ПЛР-тестів для маленьких дітей туристів

Грузія скасувала вимогу ПЛР-тестів для маленьких дітей туристів

Укрінформ
Влада Грузії оновила правила в'їзду до країни для іноземних туристів: діти віком до 10 років, які прибули з-за кордону, звільняються від необхідності надавати негативний результат ПЛР-тесту.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Ехо Кавказу.

Громадяни та резиденти ще 10 країн зможуть відвідувати Грузію за наявності негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус, який має бути проведений протягом останніх 72 годин. У списку – Сан-Марино, Монако, Сербія, Ісландія, Ліхтенштейн, Чорногорія, Андорра, Албанія, Північна Македонія, Боснія і Герцеговина. На третій день перебування в Грузії туристам доведеться пройти повторне тестування за свій рахунок.

Зміни внесено до постанови уряду №322. Вони набрали чинності з 16 червня і були опубліковані в «Законодавчому віснику».

В уряді заявили, що такі зміни стимулюють родинні туристичні поїздки до Грузії.

Читайте також: Україна і Грузія планують взаємно визнати документи про COVID-вакцинацію

Як повідомлялося, Грузію з негативним результатом ПЛР-тесту можуть відвідувати громадяни і резиденти країн ЄС, України, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Росії, Білорусі, Туреччини, Ізраїлю, Швейцарії, Норвегії, США, Великої Британії, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ, Бахрейну, Туркменістану, Узбекистану, Таджикистану, Киргизстану, Канади, Японії, Кувейту, Китаю, Південної Кореї, Молдови та Оману.

Кордони Грузії відкриті й для всіх іноземців, які пройшли повний курс щеплень від COVID-19 вакциною будь-якого типу. Після прильоту до Грузії щеплені туристи мають надати лише довідку про вакцинацію, під час перетину сухопутного або морського кордону – додатково ще й негативний результат ПЛР-тесту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-