Українці цьогоріч найактивніше з іноземців відвідували палац Топкапи у Стамбулі

Українці цьогоріч найактивніше з іноземців відвідували палац Топкапи у Стамбулі

Укрінформ
Українські туристи цього року на першому місці серед іноземців, які відвідували палац Топкапи в Стамбулі.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на інформацію Надзвичайного та Повноважного Посла України в Турецькій Республіці Андрія Сибіги за результатами зустрічі з керівником музейного комплексу Топкапи Ільханом Коджаманом. 

«Цього року українські туристи на першому місці серед іноземців, які відвідували це унікальне місце – Топкапи. Мені, як Послу, дуже приємно було таке почути», – написав Сибіга.

На зустрічі йшлося про артефакти з фондів музею, які можуть бути пов’язані з Україною та її історією.

«Наперед не пишемо – проте, підстави для стриманого оптимізму є – віримо, що серед артефактів, позначених як польські та російські, віднайдуться важливі позиції, пов’язані з Україною. Вже зараз зрозуміло, що у сховищах Топкапи є величезна кількість предметів, пов’язаних із Кримом», – написав дипломат.

Читайте також: SkyUp відкриває рейси у Стамбул із Запоріжжя і Харкова

Як повідомляв Укрінформ, у Стамбулі під час підземних досліджень на території палацу Топкапи виявили галерею римського періоду.

Палац Топкапи у Стамбулі – одне з найпопулярніших серед туристів місць під час відвідання колишньої столиці Османської імперії. Кількість відвідувачів збільшилася в рази після виходу на екрани історичного серіалу «Величне століття», знімання якого проходило у приміщеннях та на території музейного палацового комплексу. До пандемії кількість відвідувачів становила щороку 2,4-3 млн осіб на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-